Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Aralık 2013 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Yaşam

GEYVE ASAYİŞ OLAYLARI

geyve asayişOLAYIN ÖZETİ :13.12.2013 günü saat: 18.00 sıralarında müşteki G.A. isimli şahıs gelininin ikametindeki mutfak dolabında bulunan şişe içerisindeki çamaşır suyunu su zannederek içtiği, tedavi amaçlı hastaneye gittiği, sağlık durumunun iyi olduğu anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :14.12.2013 günü saat:12.36 sıralarında  Öğrenci yurdunda kalan G.B., M.Y., E.D. ve P.Y. isimli şahıslar yurtta yemiş oldukları yemekten zehirlenmişler ve hastanede gördükleri tedavinin ardından taburcu edilmişlerdir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :14.12.2013 günü saat:16.15 sıralarında Geyve Devlet Hastanesine iş kazasından dolayı bir şahsın geldiğinin bildirilmesi üzerine hastaneye gidildiğinde olayın  mağdurunun M.C.isimli şahıs olduğu. Şahsın hastanede yapılan tedavisinin bitiminden sonra hastaneden ayrıldığı anlaşılmıştır. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :17.12.2013 günü saat 13:45 sıralarında meydana gelen Yangın olayı ile ilgili yangın olayının ikametin sadece bir odasında meydana geldiği, bahse konu ikametin kullanılmadığı, sahibi A.E. isimli şahıs olduğu, şahsında 08/05/2010 tarihinde vefat ettiği anlaşılmıştır. Tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ : 17.12.2013 günü saat 16.00 sıralarında meydana gelen Baca Yangını olayı ile ilgili M.Ç. ifadesinde; kendisinin işlettiği Kıraathanenin sobasını ısınmak amacı ile yaktığını, biraz sonra bacanın alev aldığını, itfaiyenin yangına müdahale ettiğini, yangın esnasında üst katındaki A.K. ‘ ya ait olan ve işletilmeyen kıraathanenin duman dolduğunu  beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

004

002

 

2521 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’de bu olay’lar oldu..!!!!!!!!!! için 1 yorum

  1. geyveli dedi ki:

    KÖYLÜ’YE DOKUNMAYIN ARKADAŞIM,KÖY YERİNDE KAHVEHANE RUHSATI OLSA NE OLUR OLMASA NE OLUR BIRAKIN ARTIK MİLLETİN YAKASINI BU KADAR OLMAZ BE!ADAMLARA OTURACAK SOSYAL AKTİVİTASYON DA BULUNABİLECEK NE YAPTINIZ!ADAM GÜNDÜZ ÇALIŞIR BAĞINDA BAHÇESİNDE HAYVANLARIYLA İLGİLENİR AKŞAM OLUNCA FİKİR ALIŞVERİŞİ,MUHABBET,ZAMAN GEÇİRMEK GİBİ DURUMLARDAN İHTİYAÇLARDAN DOLAYI ADAM ÇIKAR GİDER KAHVEYE NEREYE GİTSİNN,DİGİTÜRK MÜŞ İZLESİN NE OLUR YANİ BÜTÜN KÖY TOPLANMIŞ 1 EVDE İZLİYOR KABUL EDİN ZENGİN Mİ OLDUNUZ VAH VAH VAH HALİMİZE

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle