Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Eylül 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

Geyve’de Adeta Seferberlik İlan Edildi..

geyve belediyesi çalışmalarıGeyve Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün hummalı çalışmaları devam ediyor.

Geyve Belediyesi ekiplerinin  Doğalgaz alt yapı çalışmalarının bitmesinin ardından cadde ve sokaklardaki çalışmaları vatandaşların beğenisini kazanıyor.

Adeta Seferberlik İlan edildi..

Geyve Belediyesi ekipleri dört koldan ilçede hizmetlerine devam ediyor.

Geyve ilçesinin tüm bölgelerinde süren çalışmalarda, kimi yerde kanalizasyon çalışması, kimi yerde kilitli parke çalışması, kimi yerde tadilat ve bakım çalışması olarak sürdürülüyor.

Papatya sokakta yüzler gülüyor..

İstanbul Caddesi ile Eşme Caddesi arasındaki en geniş bağlantı yolu olan Papatya Sokak ile Kayı ve Saadet Sokaktaki çalışmaların bitmesine az bir zaman kala güzelliğide ortaya çıkmaya başladı.

Eskiden dar bir patika yol iken açılan geniş yol ve yapılan kilitli parke çalışması ile adeta bir cadde gibi olan sokak vatandaşların beğenisini kazandı.

Mehmet Akif Sokak Ana yola bağlanıyor.

Konyalı Alibey Caddesi ile İstanbul Caddesini Devlet hastanesi arkasından birleştiren Mehmet Akif Sokaktaki çalışmalar görenleri gerçekten şaşırtıyor.

Daha düne kadar 5 metrelik patika yoldan araçların zor gidip geldiği yol bugün 15 metrelik geniş cadde havasıyla İstanbul Caddesine bağlanıyor. Park Evleri bloklarından itibaren açılan yeni yol ile İstanbul Caddesine bağlama çalışmaları devam eden Mehmet Akif Sokak Geyve’nin en güzel, en modern  sokaklarından biri oldu.

Bu bölgeye yapılacak yeni Devlet Hastanesi inşaatı, Kredi Yurtlar kurumu Yurt inşaatı ve en son arazi tahsisi onaylanan Sağlık Meslek Lisesi inşaatı bu caddenin önemini daha da artıracağa benziyor.

BT8X-QVIEAAcxGp

Kanalizasyon Çalışması 

Geyve Belediyesi Fen İşleri ekipleri Mezarlık altında yeni kanalizasyon çalışmasına başladı.Bölgedeki çalışmaların en kısa sürede bitireleceği belirtildi.

BT8VYz1IYAAGbyF

Kavaklar Sokak  Çalışmaları devam ediyor.

Yılların kanayan yarası Yörükler mah. Kavaklar sk kilitli parke çalışmaları başladı..Geyve Belediyesi Fen İşleri Ekiplerinin bölgedeki çalışmaları en kısa sürede bitireceği belirtildi.

12

2950 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’de Adeta Seferberlik İlan Edildi.. için 2 Yorum

  1. karaca dedi ki:

    cok acayip seferberlik var secime az kala

  2. meli dedi ki:

    bzde geyvede yaşıyoruz ama mahallemzde byle calısma görmedik bi yanlslk mı var acaba

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle