Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Haziran 2013 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

GEYVE ŞANTİYE GİBİ

belediye-çalışmalarıGeyve’de görülen hummalı çalışma vatandaşların beğenisini kazanıyor.

Başkan Kaya; Geyve Belediyesinin Programı dahilinde  ve Vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda yapılan Çalışmaların artarak devam edeceğini belirterek,  “Geyve adeta şantiye sahasına büründü” dedi.

Geyve Şantiye Gibi

İlçemizde Doğalgaz dağıtım firması Akmercan-Gepa Gazın alt yapı işlerini bitirmesi ile Geyve Belediyesi tarafından başlatılan üst yapı çalışmaları devam ediyor.

Güzellikler ortaya çıkıyor..

Geyve şehir içi asfaltının dökülmesinden sonra tretuvar işini alan firmanın çalışmalarının tamamlamasına az bir zaman kala yapılan işlerin güzelliğide ortaya çıkmaya başladı.

Çalışmalar tüm mahallelerde

Özellikle Yörükler ve İnciksuyu Mahallesi Umurbey yolundaki çalışmaların kolaylamasının ardından ekipler tüm yoğunluğunu Tepecikler mahallesine verdiler.

Tepecikler Mahallesinde KonyalıAlibey Caddesinde tretuvar bölümünün arka istinat duvarı çalışmaları devam ediyor.

Yine Tepecikler Mahallesinde Konyali Alibey cadddesi ile İstanbul caddesini birbirine bağlayan Mehmet Akif Sokağında ilk kez Kilitli Parke çalışmaları başladı.

İnciksuyu Mahallesi kepekli Sokaktaki yol genişletme çalışmalarınında beton perde yapım işine başlandı.Çalışmaların Ramazan Öncesi bitireleceği kaydedildi.

Ana Caddelerin görsel güzelliği göz kamaştırıyor

Tretuvar çalışması yapılan Caddelerdeki tretuvar taşları arasına konulan led ışıklar caddelerin güzelliğini ortaya çıkardığı için vatandaşlarında beğenisini kazandı.

Karaçay Projesinde Sona Yaklaşıldı

Karaçay deresindeki ıslah çalışmalarının 1. Ve 2. Etap çalışmaları bittikten sonra 3. Etap çalışmalarıda devam ediyor.Yürüyüş yollarının tamamlanma aşamasına geldiği ıslah çalışmaları Karaçay deresine ve çevresine ayrı bir güzellik kattı.

Söz Verdik, Mutluyuz, Gururluyuz..

Geyve Belediyesi Başkanı Murat Kaya; geceli gündüzlü çalışarak Geyvemize adeta ikinci baharını yaşatmak istiyoruz.

Geyve Belediyesinin Programı dahilinde  ve Vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda yapılan Çalışmaların artarak devam edeceğini, belirten Başkan Kaya, Geyve adeta şantiye sahasına büründü dedi.

Yaz mevsimi öncesi tüm çocuk parklarının yenileceği müjdesini veren Başkan Kaya ;Yıllarca çözülmeyen Konyali Alibey caddesindeki Tretuvar sorunu ile daha önceleri alt ve üst yapı çalışmaları yapılmayan sokak ve caddelerde yaptığımız çalışmaları ilçemize kazandırmanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz dedi.

Karaçay Akar Geyve Bakardı diyen Belediye Başkanı Murat Kaya;. Yıllarca Belediye Başkanlarının seçim programlarında defalarca söz verdikleri Karaçay Deresi Islah Çalışmaları Hızla tamamlamıyor. 1. KISIM, 2. KISIM ve 3. KISIM ıslah çalışmalarının ardından Yürüyüş yollarına hemen başladık. İnşallah Geyveli Hemşehrilerimizle beraber sabahları yürüyüş yapabileceğiz. Çalışmalarımız hızla ilerliyor. Eski halini hatırlayanlar bilir. Şimdi güzel ilçemize yakışır bir duruma geldi. Sizden aldığımız güçle Durmak Yok Çalışmaya Devam , dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

GEYVE GECELERİ BİR BAŞKA GÜZEL

 MEHMET AKİF SOKAK ÜSTADA YAKIŞIR ŞEKİLDE GÜZELLEŞİYOR.

 İNCİKSUYU MAH. KEPEKLİ SOKAĞI YOLU GENİŞLETİLİYOR

ÇOÇUK PARKLARI YENİLENİYOR.

 KARAÇAY PROJESİNDE SONA YAKLAŞILDI.

TEPECİKLER YOLUNDA TRETUVAR SORUNU SONA ERİYOR..

2313 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Şantiye Gibi için 2 Yorum

 1. Halis dedi ki:

  Başkan bey…bazı konularda ufat tefek eksiklikler olsada yapılan işlere bakıldığında gerçekten geyvede büyük işler oluyor..
  geyve halkı yapılan bu hizmeti unutmayacaktır..

 2. Semih Dereli dedi ki:

  Önümüzdeki yerel seçim öncesi adayların hizmetlerini sık sık haber sitelerinde duymaya başladık.
  Bir yandan belde başkanlarının adını duyurma gayreti , diğer yandan Murat Başkan..
  Sıkı seçim olacak..
  Ama Murat başkanım Sizinle bir 5 yıla daha hazırız…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle