Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Şubat 2014 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset, Videolar

Geyve Safıbey’de Coşku Dorukta…

BAŞKAN MURAT KAYA SAFIBEY KÖYÜNDE“Geyve Hazır Hedef 2023”

Geyve Belediye Başkanı ve Ak Parti Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya, Safıbey ve Çengel köyüne tam anlamıyla çıkarma yaptı.

Konvoyun bir ucunun  Umurbey Bayat yol ayrımı, diğer ucunun ise Geyve meydanında olduğu yaklaşık 350 araçlık konvoy ile Safıbey ve Çengele çıkarma yapan  Başkan Kaya Geyvem Huzura alıştı, Hizmete devam dedi.

Başkan Kaya’ya Safibey ve Çengel Köyü gezilerinde; AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclisinin AK Parti’li üyeleri, İl Genel Meclisi Üyesi Neşet Çakır, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Üyeleri AK Parti AK Kadın Kolları başkan ve yönetim kurulu eşlik etti.

Safibey ve Çengel köylerini ziyaret eden Belediye Başkanı ve başkan adayı Murat Kaya vatandaşlar  ile sohbet etti. Yeni Büyükşehir yasası ile artık köylerin de Geyve’nin birer mahallesi olduğunu söyleyen Başkan Kaya: “Artık Safibey ve Çengel Köyleri de Geyve Belediyesinin hizmetlerinden istifade edecek.” dedi.

Geyve Belediye Başkanı  ve AK Parti Geyve Belediye Başkan Adayı Kaya, yerel seçim çalışmalarına hiç ara vermeden devam ediyor. İlçe Teşkilatı ile Safibey ve Çengel Köyünü ziyaret eden Başkan Kaya vatandaşların sorunlarını da dinledi.

Başkan Kaya, Çengel Köyü Muhtarı ve Sulama Birliği Başkanı İsmail Aşçıoğlu tarafından kalabalık bir köylü grubu ile karşılandı.  

Başkan Kaya yaptığı konuşmasında; yaklaşan yerel seçimler ve Büyükşehir Belediyesine bağlanmak  konusunda bilgiler verdi. Yapılan ve yapılacak hizmetleri anlattı. Büyükşehirden isteklerinin yerine getirilmesini talep ettiğinde elinin güçlü olmasını yani güçlük bir destek almasının önemini açıkladı.

Çengel Köyünde de Muhtar Mustafa Tetik ve köylüler tarafından karşılanan Başkan Murat Kaya, konuşmasında yerel seçimler ile ilgili bilgileri açıklamaya Çengel Köyünde de devam etti. AK Parti iktidarında Köylere yapılan hizmetleri anlattı.  Yapılan yolların derece önemli olduğunu ifade etti.

Köylerini ziyaret eden Başkan Kaya’ya köylüler kısa konuşmalarında taleplerini de iletti. 

Geyve AK Parti Kadın Kolları Başkan ve Üyelerinden oluşan grup, Başkan ev ziyaretleri yaparak köylü kadınlarla buluşup sohbet etti.

Katılımcılara Teşekkür Etti

Programın bitiminden sonra yaptığı kısa açıklamasında Başkan Murat Kaya: “Safibey ve Çengel Köylerine yaptığımız gezilerde bizleri yalnız bırakmayan partili arkadaşlarıma teşekkür ederim. Çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.” dedi.

Başkan Kaya, beraberindeki kalabalık grup ile Kozan Köyü kahvesini de ziyaret etti. Köy kahvesi bahçesinde Muhtar Mustafa Güner ve köylüler tarafından karşılanan Başkan Kaya Kahvede kısa bir konuşma yaptı. Kaya konuşmasında daha çok yapılan hizmetlere yer vererek, sorunların çözümüne yönelik projelerin en kısa sürede hayata geçirileceğini söyledi.

Geyve’de Şimdiye Kadar Yapılamayanları Allah Bize Nasip Etti

Başkan Kaya köy ziyaretleri sonunda ki açıklamasında şunları söyledi: “Biz siyasette her zaman samimiyetten yana olduk. Geyve’de yıllardır söz verilip yapılmayanları Allah bizlere nasip etti. Ya Bismillah diyerek seçim startımızı verdik. Geyve’de Huzura ve Hizmete Devam. Safibey ve Çengel köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın teveccühleri bizleri çok memnun etti. Tüm vatandaşlarıma teşekkür ederim. Köylerimizde yaşayan vatandaşlarımız AK Hizmetlerle tanıştılar ve tanışmaya devam edecekler.”dedi.

 

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

SAFIBEY MİTİNG KONVOYU

BAŞKAN MURAT KAYA SAFIBEY KÖYÜNDE

6910 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Safıbey’de Coşku Dorukta.”Geyve Hazır Hedef 2023″ için 5 Yorum

 1. X Kişi dedi ki:

  Önemli olan Geyve’den giden vatandaş yada araç sayısı değil, önemli olan gidilen yerlerdeki(köylerdeki) yaşayan halkın katılımı, onların tepkisi ve samimiyetidir. Bu tip siyasi amaçlı yapılan ziyaretler grup halinde intikal eden şakşakçılardan başkasına haz vermiyor. Artık insanlar siyasilerin seçim döneminde veya haricindeki samimiyetsizliğin farkına varmalı. O veya başka bir siyasetçi için konuşmuyorum. Benim düşüncem genel olarak böyle. Siyasilerin birbirini eleştirmeleri marifet mi? Ya da sürekli olmayacak şeyleri vaat edip vaat ettikleri şeyleri çeşitli çeşitli bahanelerin ardına sığınarak “yakın zamanda hallolacak sizin işiniz, bir daha bakacağız o işe” mantığı bir marifetse. Siyasetinde seçiminde hiç bir anlamı yok benim gözümde.

 2. hakan54 dedi ki:

  yaptığınız hizmetleri görüyoruz murat kaya

 3. paşalı dedi ki:

  1000 Araçlada Gitsen 2000 Araclada gitsen Hüsrana Uğrayacak KAya Demedi Deme.Alifuatpaşlıı Oylar MHP’ye!

 4. erkişi dedi ki:

  bakıyorumda safibeyden çengele ordanda kozana geçilmiş,bozören neden ziyaret edilmedi acaba…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle