Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Eylül 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya

Geyve Orman İşletmesinde “Değerlendirme Toplantısı”…

 

orm.işl.topl.5Geyve Orman İşletme Müdürlüğünde, “2013 – 2014 Değerlendirme – Proglama” toplantısı yapıldı.

Geyve Orman İşletme Müdürü Selçuk Murtbal’ın ev sahipliğini yaptığı Değerlendirme Toplantısına; Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz-Bölge Müdür Yardımcıları- Şube Müdürleri, Bölge Müdürlüğüne bağlı 7 İşletme Müdürü ve İşletme Saymanı katıldı.

Alınan bilgilere göre toplantıda, 2013 yılı çalışmaları değerlendirildi ve 2014 yılı bütçesi görüşüldü.

Adapazarı Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz değerlendirme toplantısı ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Orman İşletme Müdürlüğümüz ve Bölge Müdürlüğümüz yönetimi olarak, mutad aralıklarla Bölge Müüdürlüğümüzün işleyişi ile ilgili olarak değerlendirme toplatıları yapıyoruz. Yaz döneminde, piyasaların darlığı nedeniyle durgunluk dönemi yaşadık. Eylül dönemi itibarıyla tekrar değerlendiriyoruz, sektörde biraz genişleme ve açılma söz konusu olduğundan dolayı. Genel başlık olarak; ormandan elde ettiğimiz ürünlerin pazarlanmasının genel değerlendirilmesi yapılacaktır. İş ve  işleyişlerimizin genel değerlendirmesini yapacağız. 2014 yılı bütçesinin karar toplantısını yapacağız. 2013 yılı bütçe sonu ve genel değerlendirmesini yapacağız. Bu çalışmalarımızı tüm yönetimimiz ile yapacağız. 25 kişilik üst kurul toplantısı olacak.”

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1451 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle