Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Mart 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet

Geyve MYO’da Belge Töreni…

myo.21Geyve Meslek Yüksek Okulu tarafından her dönem geleneksel olarak düzenlenen, “Yüksek Onur Belgesi ve Onur Belgesi Takdim Töreni” Yüksek Okul öğrencileri ve Öğretim Elemanlarının katılımıyla, Geyve MYO Prof. Dr. Mehmet DURMAN Amfisinde gerçekleştiridi.

Törende 4 puan üzerinden, 3,5 ve üzeri not ortalamasını sağlayan öğrencilere adlarına düzenlenen  “Yüksek Onur Belgesi”, not ortalaması 3 ve 3,5 arasında olan öğrencilere adlarına düzenlenen “Onur Belgesi “ takdim edildi.

Yüksek Onur ve Onur Belgeleri; Geyve MYO Müdürü, Sayın Prof.Dr. Ahmet Vecdi CAN, Geyve MYO Müdür Yardımcısı; Sayın Yrd.Doç.Dr. Nermin AKYEL,MYO öğretim elamanları;Öğr.Gör. Neşe CENKCİ, Öğr.Gör. Hakan ERYÜZLÜ,Öğr.Gör.  Suat ARIĞ, Öğr.Gör. Bahri ÇALLI, Öğr.Gör. Cemal EROĞLU, Öğr.Gör. Erkan ÖZTÜRK, Öğr.Gör. Muhsin ÇAY, Öğr.Gör. Taha DURSUN, Öğr.Gör. Tuğba ÖRS ve Yrd.Öğretim elemanı Caner AKYEL tarafından öğrencilere verildi.

Güz ve bahar dönemleri olmak üzere yılda iki kez olarak düzenlenen “Yüksek Onur Belgesi ve Onur Belgesi Takdim Töreni”ne, bu dönem yeni bir ödül töreni daha eklendi. Sakarya Üniversitesi’nin bu yıl başlatmış olduğu 3+1 sistemi olarak tanımlanan yeni bir uygulamayla öğrenciler, 3 dönem yüksekokullarda teorik eğitim almakta, 1 dönem öğrendikleri teorik bilgileri pratiğe dönüştürmek üzere işyerlerinde mesleki uygulama yapmakta. SAÜMeslek Yüksekokulları Koordinatörlüğü (MEYOK) tarafından,2012-2013 güz döneminde mesleki uygulamasını tamamlayan öğrenciler arasında “Mesleki Uygulama Raporu Yazımı” yarışması düzenlendi. Düzenlenen yarışmada her Meslek Yüksek Okulu kendi içerisinde bölüm birincisini, bölüm birincileri arasından da Yüksek Okul birincisini belirlendi. MEYOK tarafından belirlenen bir komisyonla yüksekokul birincileri arasından da, biri teknik biri sosyal programlardan olmak üzere iki öğrenci belirlendi ve ödüllendirildi.

Geyve MYO Yönetimi de başarılı öğrencilerinin onurlandırılması ve teşvik edilmesi düşüncesi ile tüm bölümlerde hazırlanan mesleki uygulama raporları arasından 6 adet bölüm birincisi ve bölüm birincileri arasından 1 adet MYO birincisi tespit edip, yapılan “Yüksek Onur ve Onur Belgesi Takdim” törenine dahil ederek ödüllendirildi. Toplam altı adet bölüm birincisinin ödül aldığı törende, başarılı öğrencilere muhtelif hediyeler verilirken,Mesleki Uygulama Rapor Yazımı; Geyve MYO ve Muhasebe ve Vergi Uygulamaları birincisi olan; Nurdan DAŞTAN, MYO Müdürü Sayın Prof. Dr. Ahmet Vecdi CAN tarafından tablet bilgisayar ile ödüllendirildi.

Yüksek Onur Belgesi alan öğrenciler; Burcu Sezer, Yusuf İlhan, Osman Güldemir, Hatice Başaran, Yasin Karatoprak, Bahar Karaca.

Rapor Birincileri; Hüseyin Kavral, Perihan Aydınlı, Nazan Okay, Memduh Dursun kaya, Fatma Betil Fil, Nurdan Daştan.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

5249 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle