Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Kasım 2012 | Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve MYO öğrencileri Pamukkale Gezisi düzenledi.

Geyve MYO ile Pamukova MYO’nda yaklaşık 50 kişilik bir grubun katıldığı geziye Geyve MYO Müdürü Prof. Dr.A.Vecdi Can, Yrd. Doç. Taki Demir  ,Yrd. Doç. Nermin Akyel ve Merih Güngörsün eşlik etti..

Okul idaresini düzenlediği gezide Pamukkale’deki tarihi , ören yerleri ve doyumsuz güzellikleri gezilerek bol bol fotoğraf çektirildi.

Saü Geyve MYO genç girişimciler topluluğu öğrenci başkanı İbrahim Karataş; Pamukkale  bizler icin ufuk açıcı ve gerçekten yeniliklerle doluydu.Katılım yapan herkesin aynı şekilde mutluluk yasaması da bu tur gezilerde pek yaşanır bir durum olmadığından gezi rehberimizin bu konuyu kendi sözleri ile de tasdiklemesi bizlerin duygularına tercüman oldu dedi.

Ayrıca Karataş; hocalarımızın bizlere duyarlı ve nazik olmaları öğrencilerin ise hocalarına sevgi ve hürmetle davranmaları tum katılımcıları memnun bıraktı diyerek turu düzenleyen SAÜ ‘ne , öğrenciler adına  sonsuz teşekkür ve hürmetleri sunmaktan bahtiyar  oldum, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2566 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle