Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 31 Aralık 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

Geyve Metem Eskişehir’deydi..

Geyve metem eskişehir gezisi (3)Geyve METEM öğrencileri Eskişehir de üniversiteleri  gezdi.

Geyve’nin üniversiteye öğrenci yerleştirme oranını artırmak ve üniversite ortamını öğrencilere yerinde göstermek amacıyla Geyve Metem’li öğrencilere Eskişehir Anadolu ve Osmangazi Üniversitesi gezdirildi.

Geyve METEM öğrencileri Eskişehir Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesini ziyaret ederek üniversitelerin programları hakkında bilgi sahibi edindiler.

Ayrıca öğrenciler Sabancı Uzay Evi, Sazova Bilim Parkı, Kurşunlu camii külliyesi, Lületaşı müzesi, tarihi Odunpazarı evleri gezilerek Eskişehir’i yakından tanıma fırsatı buldular. 

Geziye Md. Yrd. Yavuz ŞENGÜL, öğretmenlerden H. Hüseyin KURŞUN, Mustafa ÖZSAN, Meltem Baydaş, Arzu SAĞLAM ve Adem Yılmaz katılarak öğrencilere refakat ettiler.

Gezi dönüşünde bu tür etkinliklerin ufuklarını açtığını ,hayata daha farklı bakmaya başladıklarını dile getiren öğrenciler daha sonra öğretmen ve idarecilerine emeklerinden dolayı teşekkür ettiler.

3138 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle