Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Temmuz 2013 | Alt Haberler, Geyve, Spor, Yaşam

Karate Ailesi İftarda Buluştu..

geyve Kobaş karete iftar yemeği 13Kobaş karate sporcu ve aileleri iftarda buluştu.

İlçemizin sporsal alanda isminin duyurulmasında en önemli spor kulüplerinden olan Kobaş karate ailesi geleneksel hale getirdiği iftar programını Atatürk Spor salonu Karate Salonu bölümünde gerçekleştirdi.

Sporcular ile birlikte aileler arasında birlik ve bereberlik duygularını geliştirme amacıyla düzenlenen iftar programına Antrenörler ile birlikte sporcular ve aileleri katıldı.

Uğur KObaş; Geyve ilçesi karate branşı kadın kolları tarafından sporcu ve aileleri tarafından  karate eğitim merkezinde iftar verildi. Aileler arasında kaynaşmayı tanışmayı amaçlayan iftara katılım beklenenin üstünde oldu. İlçemiz karate branşında oluşturduğumuz kadın kolları çalışıyor. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Sporcu ve ailelerimiz için güzel bir ortam oldu.dedi.

2052 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Karate Ailesi İftarda Buluştu.. için 1 yorum

  1. yaşar dedi ki:

    Her başarının ardında bir kadın eli muhakkak vardır. Yardımlaşma ve dayanışma, bir toplumun gelişmesi için en güzel vesiledir. Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü Kadın Kolları üyeleri ile desteği ve emeği geçen herkesi ayrı ayrı kutluyorum.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle