Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Haziran 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sür Manşet, Teknoloji

Geyve Kendi Asfaltını Kendi Üretecek

Geyve kendi asfaltını kendi üretecek

Asfalt Plantı Geldi

Geyve Belediyesi kendi işini kendi görmeye devam ediyor. Belediye kilitli parke fabrikasından sonra şimdi de asfalt plenti kuruyor.

Sakarya’nın en dağınık ve en büyük yüzölçümüne sahip ilçesi olan Geyve, kilitli parke üretim fabrikasının ardından asfalt plenti kuruyor. Tarla yollarının bile asfalt olacağı sözünü veren Başkan Kaya kısa sürede tesisin montajının tamamlanacağını ve ardından ekiplerin asfalt atmaya başlayacağını söyledi.

KİLİTLİ PARKE

Geyve’de ana arterlerin dışında kalan yolları kilitli parke döşenmiş durumda. Belediye kendi tesisinde ürettiği kilitli parkeleri yollara döşeyerek hizmeti daha ucuza mal ediyor. Belediye şimdide asfalt plantı kuruyor. Asfalt üretecek tesisin makine ve ekipmanları geldi. Montaj çalışmaları başladı. Başkan Kaya’nın verdiği bilgilere göre belediye kendi ürettiği asfalt’ı bayramdan sonra yollara sermeye başlayacak.

AZ PARAYA ÇOK İŞ

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya kendi kendine yetebilen belediye olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek “Şükürler olsun kendi işimizi kendimiz görebiliyoruz. Eğer kilitli parke tesisimiz olmasaydı veya asfalt alıp ana arterleri asfaltlamasaydık Geyveli hala çamur ve toz içinde olacaktı. Şimdi kendi asfalt üretim tesisimizi hizmete alıyoruz. Kendi ürettiğimiz asfaltla az paraya daha çok hizmet üreteceğiz” dedi.

İŞİMİZ HİZMET ETMEK

Belediye başkanlarının bulundukları makama, millete hizmet için seçildiklerini ifade eden Başkan Kaya “Allah bize nasip etti bu makamlarda bizler oturuyoruz. Söz verdiğimiz, eksik gördüğümüz işleri yapamazsak bunun hesabını sadece bu dünya da ahrette de vereceğiz. Halka hizmet etmenin büyük ibadet olduğu bilinciyle üretmeye gayret ediyoruz. Yaptığımız her icraatta Geyve’nin gücünü arkamızda olduğunu hissediyoruz” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3011 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Kendi Asfaltını Kendi Üretecek için 1 yorum

  1. geyveli dedi ki:

    Sayın Başkanım,

    Kanalizasyon ve içme suyu şebekesinden sonra, onarılan ara sokaklardaki parke yolların haritadan bir farkı yok. Ha olmuş ha olmamış. Bu konuya da eğilir misiniz?

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle