Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Kasım 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve tarihi gecelerinden birini yaşadı..

Geyvemedya.com ekibi uzun bir süredir üzerinde titizlikle çalıştığı canlı yayın projesi dün gece saat 20:00 misafir konuşmacıların  katılımları ile gerçekleşti.

Geyvemedya.com  Haber Müdürümüz Namık Cihan’ın sunup yönettiği  programa İlçe Ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar, Geyve Koop Başkanı Ali Demir, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aykut Yurt  katıldı.daha önce katılacağını duyurduğumuz  Esnaf odalarımızın Başkanı İsmail Bulur rahatsızlığı nedeni ile  canlı yayınımıza katılamadı.

İlçemizin sivil toplum kuruluş başkan ve temsilcilerinin misafir edildiği  ilk canlı yayın programında  Kuruluşların kendi sorunları ile Geyvemiz üzerine yapılabilecek gündem konuları tartışıldı.

Canlı yayın heyecanının yaşandığı ekipte yayın öncesi Geyve’de bir ilki yaşamanın mutluluğu ve onuru gözlerden kaçmadı.

Oldukça ses getiren canlı yayında  Program anında ve sonunda geyvemedya ailesine çok sayıda  Geyvelinin teşekkür ve tebrik mesajı geldi.

Bizleri böylesine tarihi bir gecede yalnız bırakmayarak onurlandıran katılımcılarımız ile onları bilgisayarları başında izleyen tüm dünyadaki Geyve sevdalısı hemşerilerimize  teşekkür ediyor, bir dahaki canlı yayında buluşmak üzere saygılarımızı selamlarımızı sunuyoruz.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1562 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Tarihi Gecelerinden Birini yaşadı. için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Böyle bir yayını gerçekleştiren Erdinç Tuna BEY’e Namık CİHAN BEY’e ve yayın ekibine teşekkür ederim.Proğrama iştirak ederek Geyve halkını bilinçleştiren ve bilgilendiren konuklarada ayrıca teşekkür ederim.Sizler toplumun kanaat önderlerisiniz ve toplumun rehberlerisiniz.Bir ilki gerçekleştirdiniz ve mükemmeli yakaladığınıza inanıyorum.Hamdullah Beyede katkılarından dolayı teşekkür ederim.Geyve MEDYANIN VE GEYVE HABERİN YAYIN HAYATINDA BİRLİKTE VE DAYANIŞMA İÇİNDE GÖSTERDİKLERİ ÖZVERİLİ ÇALIŞMALAR İÇİNDE AYRICA sonsuz teşekkür ederim.Sizler Geyvenin gözü ve kulağı oldunuz.Yüreginizi ortaya koyarak yayın yapıyorsunuz..Geyve halkından sizlere desteklerini bekliyorum.Sizler var oldukça dünya Geyveyi tanıyacak ve sahip çıkacaklardır.Tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.Desteklerinden dolayı tüm Geyve halkına binlerce teşekkür ederim.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle