Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Şubat 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Yaşam

Geyve HEM’de Makine ve İplik Tanıtımı Semineri

485069_369333593173485_1335694791_n
Geyve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Merkez Binada Janome Makinelerinin ve DMC Tuva Tekstil ipliklerinin tanıtımı yapıldı. Tanıtım semineri için Tuva Tekstil Satış Sorumlusu Ahmet Kargıoğlu, İSMEK temsilcisi Murat Karatoprak, İSMEK Maltepe Altıntepe Şubesi Makine Nakışı Öğretmeni Semahat Can, Janome Makineleri sorumlusu Ediz Birteksöz ve Janome Makineleri Eğitmeni Gülten Karagöz tarafından verildi.

Seminere merkez binada, mahallelerde ve köylerde görev yapan El Sanatları ve Giyim Üretim Teknolojisi Alanı usta öğreticileri ile kursiyerleri katıldı.
Seminere katılan İSMEK Maltepe Altıntepe Makine Nakışı Öğretmeni Semahat Can: Makine ve iplik tanıtımının yanında usta öğretici ve kursiyerleri seminerler vasıtasıyla yeniliklerden haberdar ettiklerini söyledi.
Janome Makine Eğitmeni Gülten Karagöz ise Makine tanıtım seminerlerinin amacının kaliteyi birebir usta öğretici ve kursiyerlere göstermek olduğunu söyledi.

2243 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle