Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Temmuz 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet

Geyve Haftalık Asayiş Olayları

geyve haftalık asayiş olayları

OLAYIN ÖZETİ    : 21.07.2013 günü saat:00.50 sıralarında Mağdur B.B. tren yolu tamiratında çalışırken ray kaldırma aparatı ile çalıştığı esnada aparatın kolunun elinden fırlayarak çenesine çarpması neticesinde hafif şekilde yaralanmıştır. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir

OLAYIN ÖZETİ       : 21.07.2013 günü saat 10:30 sıralarında Mağdur Ş.K. ifadesinde, vardiya amiri R.K.’ın kullandığı fortliftin arkasına oturduğunu ve bu esnada ayağının arka tekerleğin arasına sıkışmasıyla yaralandığını belirtmiş, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ       :23.07.2013 günü saat 16:00 sıralarında yarım tatlı kaşığı vitamin diye bitkisel ürün içirilen B.Ç. Sakarya Kadın ve Çocuk Hastanesine sevk edilmiş, Mağdur çocuğun, annesi olan Şüpheli A.Ç. ile babası Müşteki A.C.Ç. isimli şahısların çocuklarının yanında refakatçi olarak gitmeleri sebebi ile ifadeleri alınamamış, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

1459 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle