Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Ocak 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık

FONKSİYON ve BRONKOSKOPİ CİHAZI ALINDI

Devlet Hastanesine Fonksiyon ve Bronkoskopi Cihazı Alındı (1)

Geyve İlçe Devlet Hastanesi solunum fonksiyon testi ve bronkoskopi cihazı alarak hastalara daha kaliteli ve hızlı sağlık hizmeti vermeye başladı.

Sakarya Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğince kaliteli ve hızı sağlık hizmeti verilmesi maksadı ile yapılan çalışmalar çerçevesinde 2013 yılı temmuz ayından itibaren Geyve Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet veren Göğüs Hastalıkları branşında yaşanan yoğunluk ile birlikte branşının en önemli cihazlarından olan solunum fonksiyon testi ve bronkoskopi cihazı hastane tarafından kısa sürede alınması ile KOAH, Astım, Bronşit ve Akciğer Kanseri gibi alt solunum yolları ve Akciğer  hastalıklarının daha hızlı ve net tanısının konması sağlanmıştır.

Bu cihazlar sayesinde Geyve Devlet hastanesinde hastalara daha kaliteli ve hızlı sağlık hizmeti verilmesi amaçlanmaktadır.

Geyvemedya.com/Haber Merkezi

1900 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Devlet Hastanesine Fonksiyon ve Bronkoskopi Cihazı Alındı için 1 yorum

  1. ARİF GÜLER dedi ki:

    TÜM HASTANE ÇALIŞANLARIYLA BAŞTA BAŞHEKİM VE YARDIMCILARI SEVGİLİ DOKTORLARIMIZLA ÖVÜNÜYORUM ALLAH RAZI OLSUN HİZMET İÇİN ÇALIŞANLARDAN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle