Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Ekim 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Sağlık

Geyve Devlet Hastanesinde doğum uzmanının olmamasından dolayı ara verilen Kadın Hastalıkları ve Doğum polikliniği hizmetleri yeniden başladı.

Uzman Doktor Öznur Eren

Geyve Devlet Hastanesinde yoğun eksikliği hissedilen Kadın hastalıkları ve Doğum uzmanı Polikliniğine Sakarya Doğum ve Çoçuk evinden şu anda geçici görevle  haftada bir Salı günleri gelerek Uzman Doktor Öznur Eren’in poliklinik hizmeti vereceği belirtildi.

(Haftada 1 Gün –Salı Günü)

Her geçen gün artan hasta potansiyeline oranla Geçtiğimiz aylarda Göz, Üroloji gibi polikliniklerin açılmasının ardından Hastaneye uzman Kardiyologunda atanmasıyla Doktor ve poliklinik hizmetlerini arttıran Geyve  Devlet hastanesine büyük eksikliği hissedilen  Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniğine geçici görevle  haftada  bir Salı Günleri Uzman Doktor Öznur Eren bakacak.

Hastaların kadın hastalığı ve doğum kontrolü  hastalıkları nedeni ile Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniğine  tanı ve tedavi amacı ile 182 randevu hattı veya hastanemizden beklemeden sıra alabilecekleri belirtildi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

8085 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle