Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Ekim 2012 | Gündem, Manşet, Sağlık, Sakarya

Geyve Çengel köyünde parmağını zincire kaptıran gencin Alaattin Yazık’ın kopan parmağı 11 saat sonra yerine dikildi.

Sakın HA

Kaza geçirip Sakarya Hastanelerine Düşmeyin…

5 saat Kopan Parmağı Dikecek Cerrah Bulunamadı.

İyi ki Kocaeli Tıp Fakultesi VARRRRRRRRRRRR

Parmak Koptu 11 saat sonra Yerine Dikildi

Geyve’nin  Çengel Köyünde Dün saat 15.30 ‘da  evlerinin  önünde Motorsikletinin Zincirini  yağlarken parmaklarını zincirlere kaptıran Alaattin YAZIK (21) Komşuları  tarafından  Geyve Devlet Hastanesi aciline  getirildi.

Geyve Devlet Hastanesinde  cerrah  bulunmaması  üzerine kopan parmakla Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine Sevk edildi.

Sakarya  ilinde  bir  parmağı  dikecek  doktor  bulunmaması üzerine parmağın kopmasından  5 saat sonra Kocaeli Tıp Fakültesi  Hastanesinde  ameliyat yapılabileceği öğreniliyor.

Saat 21.30 da  Kocaeli Tıp Fakültesi  Hastanesine   varılıyor.Saat 22.00 de  ameliyata alınan YAZIK  4 saat  sonra  ameliyattan  çıkıyor.

Kurban Bayramında Trafik Kazaları ve  kurban  kesimi  sırasında  meydana  gelen kazalar göz önüne  alındığında  Sağlık  Teşkilatı Bayrama Hazırlık  yapmadıkları ortaya çıktı.

Sakarya’da  Özel Hastaneler  Dahil  2 Plastik Cerrahın bulunması Onlarında  İzinli olması Sakarya’lılara  çok  şeyler  kaybettirdiği  ortada.

Alaattin YAZIK   18 Şubat 1991 tarihinde  bu  dünya’ya  geldiğinde ne  bilsin ki 24 Ekim 2012 tarihinde bu  kazayla  karşı  karşıya  kalacağını  Ne  bilsin ki SAĞLIK tam manasıyla  ALLAHA emanet olduğunu………………….

Fehmi DUMAN-Sakarya54

2487 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Parmak Koptu 11 Saat Sonra Yerine Dikildi için 1 yorum

  1. cemil dedi ki:

    güneydoğuda olsa bu olay bir pkklının başına gelse helikopter çağırır bu hükümet doktoru ayağına getiri en kral şekilde ilgilenirler sakarya gibi bir yerde doktor yok gerisini siz düşünün hastane yapmışın içi boş olduktan sonra neye yarar sıf reklam

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle