Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Ağustos 2013 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Yaşam

Geyve Belediyesinden Sünnet Şöleni..

geyve belediyesi sünnet şöleni 126Geyve Belediyesi, düzenlediği “Geleneksel sünnet şöleni” kapsamında  100 çocuğu tüm masraflarını karşılayıp sünnet ettirdi.

Renkli Görüntüler

Geyve  Belediyesi tarafından Belediye Parkında düzenlenen ve Geyvelilerin yoğun ilgi gösterdiği sünnet şöleninde renkli görüntüler yaşandı.

Vatandaşlarımızın dostları ve arkadaşları ile çay içip serinlediği ve güzel dostlukların paylaştıkları Geyve Belediyesi parkı, Sünnet olan çoçuklar, aileleri ve misafirlerin katılımı ile  özel günlerinden bir günü yaşadı.

Şölen’e Yoğun Katılım

Sünnet Şölenine Ak Parti Sakarya Milletvelili H.Ali Çelik, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu,Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Osman Aydın  Taraklı Belediye başkanı Tacettin Özkaramanın  Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile birlikte katıldığı sünnet şöleninde ayrıca İl Genel meclis Üyeleri , Ak Parti Geyve İlçe ve Gençlik Kolları teşkilatı,Geyve ve Alifuatpaşa Belediye Meclis Üyeleri sünnet çocuklarının aileleri, ve muhtarlar da hazır bulundu. Geyve Belediyesi tarafından giydirilen çocuklardan İlk Sünnet olan çoçuğun kirveliğinide yapan Başkan Kaya  eşi Filiz kaya ile birlikte çocuklara çeyrek altın ve hediye paketlerini dağıttı.

Palyaço ve ilizyon gösterileri ile renklenen şölende Kuranı kerim ve Mevlüt ve ilahilerin okunmasının ardından tüm misafirlere tavuklu pilavın yanında ayran ve tatlı ikram edildi.

Başkan Kaya’dan Hayırlı Olsun Dileği.

Başkan Kaya, “Biz her zaman söylediğimiz gibi, sizin yanınızda olan, sizden biri olarak, emanet etmiş olduğunuz bu ilçe de her zaman sizlerle birlikte olacağız. 100 çocuğumuzun hayatında, hafızasında önemli bir yer bırakacak bu özel günde, çocukları sünnet olan ailelere ‘hayırlı olsun’ diliyorum” dedi.

Her zaman Geyve halkıyla birlikte, yan yana olacaklarını belirten Başkan Kaya, “Fakir fukarası, garip gurebası ile Geyve’de yaşayan, Geyve’de  nefes alan, ortak paydası ve ortak kaygısı Geyve olan bütün herkesle kalplerimiz birlikte atacaktır” dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

2262 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle