Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Ağustos 2012 | Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Sakarya, Yaşam

Geyve Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeği gerçekleşti.

Geyve Adnan Menderes Kapalı Pazar Yerinde  verilen iftar yemeğine, katılım oldukça yüksek oldu.

İftara: AKP Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, AKP Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık,Belediye Başkanı Murat Kaya, Garnizon Komutanı Jan. Kd. Üstğm. Lütfü Varol, AKP Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak, İl Genel Meclisi Üyeleri Şükrü Çelik – Neşet Çakır – Osman Erköse,  Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Alifuatpaşa Belediye Başkanı Ş. Erkan Çalık, Pamukova İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Şen, Adapazarı Geyveliler Derneği Başkanı Ekrem Şimşirel ve Yön. Kur.Üyeleri, Geyve Koop Başk. Ali Demir ve Koop Mdr. Recep Kanbur, kurum yöneticileri, esnaflar ve vatandaşlar katıldı. Kadın konukların katılımlarının çokluğu dikkat çekti.

Kapalı Pazar Yeri ve yan sokaklara yerleştirilen masalar için, 6 ayrı noktaya kurulan ve 6 ayrı esnaf tarafından hazırlanan yemekler 5 bin civarında konuğa dağıtıldı.

Sakarya AKP Milletvekili Şaban Dişli ve Belediye Başkanı Murat Kaya, konuk masalarını tek tek gezerek hoş geldiniz dedi.

İftar öncesi konuk din görevlileri tarafından Kur’an-ı Kerim ve kasideler okundu.İftar – Bereket duasını emekli imam Sadettin Armağan yaptırdı.

Yemek sonudaki konuşmasında Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya özetle şunları söyledi; ‘Katılımlarınız için teşekkür ederim. Kalabalık katılımlarınız beni mutlu etti. Sorunların çözümü için gerekli her türlü çabayı harcıyoruz. Yolların durumunu yakından biliyorum. Hizmet için bazı zorluklara katlanacağız. Bu kış doğal gazı kullanacağız. Hanımlar rahat edecekler.’

AKP Sakarya Milletvekili Şaban Dişli konuşmasında özetle; ‘Sizler için çalışıyoruz ve çalışmağa devam edeceğiz. Barış ve demokrasi için gerekli hamlelerimizde desteklerinizi bekliyoruz. İçimizdeki ve dışımızdaki düşmanlarımızın içine çekmeğe çalıştığı oyuna gelmeyeceğiz. Tehditi yok etmek için operasyonlara devam edeceğiz.’

Konuşmalardan sonra iftar programı sona erdi..

NOT:RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE  TIKLAYINIZ

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2249 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Belediyesi İftar Yemeği Gerçekleşti. için 1 yorum

 1. cem dedi ki:

  AK Partilisin; Farketmez…
  CHP’lisin; MHP’lisin;
  Hiç önemli değil;
  Şu partidensin, bu partidensin;
  Şu takımı tutuyorsun veya bu takımı;
  Fark etmez kardeşim. Zerre kadar fark etmez.
  Ateş artık düştüğü yeri değil; hepimizi yakıyor.
  Bak, bu yaz Pazarı rehaveti içinde içimize ne düştü.
  Sekiz şehit…Sekiz can…Sekiz vatandaşımız…
  Sekiz insan…
  Bak; akp nin o iftar yemeği nasıl boğamıza düğümlenecek; O çocuklar orada hayatlarını verirken; bu akşam bize nasıl zehir olacak.
  Tabii ki olacak…Bir, sadece bir Türkiye varsa; elbette ki olacak.BENCE BÜTÜN İFTARLAR GÖVDE GÖSTERİSİNDEN ÇIKMALI İPTAL EDİLMELİ,İÇİMİZ BÖYLE YANARKEN..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle