Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Mart 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

Geyve Belediyesi Çalışanlarına Müjde…
45414_567315659953871_188993525_nGeyve  Belediyesi ile Hak-İş’e bağlı Hizmet-İş Sendikası arasında devam eden toplu sözleşme görüşmeleri mutlu sonla noktalandı.

Geyve Belediyesi ile Hizmet-iş Sendikası arasında yapılan görüşmeler sonunda  sözleşme imzalandı.

Brüt 200 TL., Net :150 TL.

Sözleşme sonunda Belediye işçilerine Brüt 200 TL., Net :150 TL. zam yapıldı.

Geyve Belediyesi ile Hizmet-İş arasındaki toplu sözleşme Belediye Başkanı Murat Kaya’nın makamında imzalanarak yürürlüğe girdi.

Çalışanımızı Enflasyona Ezdirmedik.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya yaptığı açıklamada; Biz burada işçi arkadaşlarla beraber Geyve’ye hizmet sunmaya çalışıyoruz. Onların bu gayretlerinin karşılığını bir şekilde vermemiz gerekiyor. Bizim bu şartlarda verebildiğimiz en iyi rakam bu. Söylediğim gibi onların gayretleri çok önemli. Geyve’de 25 bin kişiye hizmet veriyorlar. İnşallah bundan sonra daha iyisi de olur. İşçilerimizi Enflasyona mağdur etmeden üst seviyelerde zam yaptık. Bu sözleşmenin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu. 

Başkan Kaya’ya Teşekkür

Hizmet-iş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Fahrettin Kütükçü ise ;işçilerimize yapılan bu zamdan dolayı belediye başkanımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Yapılan görüşmelerde olumlu netice almanın mutluluğunu işçi arkadaşlarım adına Başkanımızla paylaşıyorum.Tüm çalışanlar adına teşekkürlerimi sunuyorum dedi.
Kütükçü;konuşmasının devamında , bir kez daha gördük ki, Belediye Başkanımız Murat Kaya çalışanlarımızın her zaman yanında olduğu gibi maddi anlamdada yanımızda olduğunu göstermiştir.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2292 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Belediyesi Çalışanlarına Müjde… için 3 Yorum

 1. Mustafa dedi ki:

  Başkanım; Ne diyelim size,
  Halkınızın yanınızdasınız,
  Hastanın yanındasınız,
  Geyvenin önümüzdeki 50 senesinde sizin imzanız var..
  Bunun yanında birde çalışanlarınıza yaptığınız bu jest ile Geyvelilerin gönlünde taht kurdunuz..
  Yolnuz açık olsun

 2. Hasan Aşkan dedi ki:

  ne diyelim sadece tebrik etmekten başka diyebileceğim yok. adapazarındaki başkanlara bakıyorum geyveye bakıyorum başkanınızın kıymetini bilin.

 3. DURSUN dedi ki:

  Sayın Kütükçü bu haberi çerçeveletip Toçoğlu na Büyükşehir toplu sözleşme görüşmelerinde hediye edin ki Geyve Belediye Başkanımızdan bir şeyler kapsın bari şu son toplu sözleşmesi hakeme gitmesin hak edene ettiğini versin tabiki bunlar temenni büyükşehirin durumu ortada Sayın Toçoğlu enkaz devralmayıp Serdivanda kasada bıraktığı kadar para dahi Büyükşehir kasasında olsaydı şimdi peşinden üzüntüden oynayan Serdivan personelinin haklarını verdiği gibiBüyükşehir personelinede haklarını verirdi ama kasada metelik bırakmamışlar ki bu sebeple işçi kardeşlerimiz sendikanız ortada başkanınız ortada alacağınız zam ise %2+%2+%2+%2 bunun yanında zaten bir avuç işçi kaldınız kaymaklı kesim mesai alır geri kalanda başının çaresine baksın herşeyi başkan:

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle