Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Aralık 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

Danışma Meclisine yoğun katılım

Ak Parti İl danışma toplantısı  1AK Parti 49’ncu İl Danışma Meclisi Toplantısı dün Serdivan Belediyesi Konferans Salonu’nda yapıldı. Danışma Meclisi Toplantısına AK Partililer yoğun ilgi gösterdi.

KİMLER KATILDI?

Ak Parti Geyve İlçe Teşkilatı,Kadın kolları ile Gençlik kolları Başkanlıklarının tam kadro katıldığı  AK Parti Sakarya İl Danışma Meclisi Toplantısı’na AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, İl Başkanı Recep Uncuoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Oktay Yıldırım, İl Kadın Kolları Başkanı Nadire Zehra Hatipoğlu, AK Parti  Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa AK, bir önceki genel seçimlerde milletvekili adayı olan Ender Serbes, belediye başkanları ve  aday adayları  ile teşkilatların yönetim kurulu  üyeleri katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise Sakarya Valisi Mustafa Büyük ile İstanbul’da süs bitkiciliği üzerine düzenlenen bir programa katılması nedeniyle İl Danışma Meclisi’ne katılamadı.

SAKARYA BİRİNCİ

Danışma Meclis Toplantısı’nda bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, partisinin yerel seçim çalışmalarına yönelik faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Uncuoğlu ayrıca geçtiğimiz ay mevcut belediye başkanları ile aday adaylarına yönelik yapılan temayül  yoklamasında ilimizin yüzde 97,26’lık bir katılım oranıyla, büyükşehirler arasında birinci olduğunu açıkladı. 

Geyve Ak Parti teşkilatı 49. İl danışma meclisi Toplantısı sonrası yemekte bir araya geldiler.

 

3290 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle