Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Ocak 2012 | Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

T.C. Geyve Açık Ceza İnfaz Kurumu tarafından yaptırılan Çok Amaçlı Hizmet Binası, müzik dolu bir program ile hizmete girdi.

Açılış organizasyonuna; Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık, İlçe Emniyet Müdürü Ali Sarıkaya, Garnizon Komutanı J. Kd.Üstğm. Lütfü Varol, İlçe Cumhuriyet Savcıları; Recep Ardıhan ve Ümit Telci, İlçe Özel İdare Müdürü Resul Şenel, İlçe Milli Eğt. Şb. Md. Mehmet Doğan ve kurum yöneticileri ve hükümlüler katıldı.

Eğlence dolu programı organizatör Ferdi Yamaç sundu.

Programa katılan sanatçılar; Ersin Köseleci, Hüseyin Subaşı, Ezgi Mutlu, Ferdi Yamaç ve Gurbetçi Ali söyledikleri  bir birinden güzel ve hareketli parçalar ile konukları ve hükümlülleri coşturdu.

Organizasyona katılanlara ve organize edenlere hedileri verildi;

Kaymakam Akbıyık; sanatçılar Ezgi Mutlu, Gurbetçi Ali, Ersin Köseleci, Hüseyin Subaşı’ya hediyelerini verdi.

Cezaevi Müdürü; organizatör Fatih Yamaç, menejer Kemal Ergin,asistan Cemile Bacaksız’a hediyelerini verdi.

Cumhuriyet Savcısı Recep Ardıhan; müzisyenler Mustafa Özkan, Şükrü Nicaz, Yılmaz Sepetçi,Sait Ceylan, Eray Yalmancan’a hediyelerini verdi.

Cumhuriyet Savcısı Ümit Telci; hükümlüler Ferdi Yamaç, Bilal Yasan, İrfan Yemenici, Okan Kartal, Selahattin Arslan, Adem Çürük, Rıfat Aydın’a hediyelerini verdi.

Program, sanatçıların seslendirdiği hareketli parçalar eşiliğinde oynanan oyunlar ile devam etti.

Organizasyon sırasında konuklara; kuruyemiş, kurupasta, yaş pasta, meyveler, meyve suları, kola, gazoz, çay ikramları yapıldı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

5880 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle