Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Ocak 2014 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

GESOB’ta Başkan İsmail Bulur 

geyve esnaf odası genel kurulu  (18)Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na (GESOB) seçimlere tek liste giren  İsmail Bulur yeniden seçildi.

 Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu, “Gültekin Sosyal Tesisi”nde yapıldı. Genel Kurula, 615 kayıtlı delegeden 450 kişi katıldı.

SESOB Genel Sekreteri Oktay Albayrak’ın sunduğu ve okutmanlık yaptığı genel kurulu yönetmek üzere verilen bir önerge ile; SESOB Bşk. Hasan Alişan, Sakarya Bakkallar ve Bayiler Odası Bşk. Ahmet Akderdğ, Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Bşk. M. Demirel, Sakarya Sebze ve Meyveciler Odası Bşk. Muzaffer Kabzer, Pamukova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Bşk. Sabri Güney divanı oluşturdu. Divan genel kuruldan yetki aldı.

Genel Kurula katılanlar saygı duruşunda bulundu ve birlikte İstiklal Marşı söylendi.

Sunucu Oktay Albayrak sırası ile; Faaliyet Raporunu, Denetim Kurulu Raporunu, 2010 – 2013 yılları gelir-gider raporunu okudu. Tüm raporlar genel kurul tarafından oy çokluğu ile kabul edildi. Yeni yönetim Kurulunun 2014-15-16-17 yılları çalışma raporu okundu ve oy çokluğu ile kabul edildi.

Geyve Küçük Sanayi Esnafları adına, sanayi esnafı Ahmet Bilek, Küçük Sanayi Sitesinin ana ve ara yollarının asfaltlama çalışmalarını yaptıran Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür konuşması yaptı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, genel kurulda hayırlı olsun konuşması yaptı. Toçoğlu konuşmasında özetle şunları söyledi: “…Yeni yılın esnaf arkadaşlarımıza ve tüm dünyaya bereket getirmesini diliyorum…Hep esnaflarımızla birlikte hareket ettik…Sizlerin hizmetkarıyız…Sizlere katkı sağlamak için seçiliyoruz…Önümüzdeki dönemde Geyve’miz de Büyükşehrin hizmet elinden yararlanacaktır…Kaliteli ve sağlıklı hizmet, güçlü bir kurum tarafından yapılır…Esnaf kardeşlerimizle, onların hizmetinde olmayı sürdüreceğim…Genel Kurulun hayırlı olmasını diliyorum.”

Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Bulur, Genel Kurula katılan tüm konuklara kısa bir hoş geldiniz konuşması yaptı.

İsmail Bulur seçime tek aday olarak katıldı.

Seçim sonunda; genel kurula katılan 450 delegenin 351’i oy kullandı. İsmail Bulur’un listesi; 351 oyun tamamını aldı.

Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

1- İsmail Bulur (Başkan)

2- Metin Doğru
3- Saim Taşpınar
4- Akif Öncü Özkan
5- Muzaffer Yüksel
6- Ali Öztürk
7- Fethi Çetinkaya

Yedekler (Yönetim Kurulu)
1- Ahmet Zafer Zeytinoğlu
2- Hasan Kaşıkçı
3- Arif Erdem
4- Sebahattin Tetik
5- Hüseyin Gültekin
6- Osman Duman
7- Ayhan Sönmez

Denetleme Kurulu (Asil)
1-Şaban Eriş
2- Erkut Yalçın
3- Sinan Tukad

Denetleme Kurulu (Yedek)
1-Ahmet Oğuzhan Akın
2- Muzaffer Biçer
3- Güngör Çam

3231 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GESOB’ta İsmail Bulur Yeniden Başkan.. için 1 yorum

  1. Yazıkk dedi ki:

    Yazık Geyve esnafının 4 yılı daha boşa gidecek…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle