Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Şubat 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

GESOB’dan “Kahveci Esnafı” Toplantısı…

geyve esnaf odaları kahveci esnafı toplantısı (5)Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, İlçede faaliyet gösteren Kahveci Esnafı ile değerlendirme toplantısı yaptı.

GESOB Başkanı İsmail Bulur, toplantının konusu ile ilgi kısa açıklamasında şu bilgileri verdi. ” Geyve İlçemizde Odamıza kayıtlı kahveci esnafımız ile iki konu ile ilgili olarak değerlendirme toplantısı yaptık. Ana konumuz; esnaflarımızın iş yerlerinde temizlik kurallarına uymaları ve bu konuda çok duyarlı olmaları. Kahvehanelerde sigara içilmemesi ile ilgili yasa var, buna uymayanların uyarılmaları konusunda destek istedik. Diğer konu da; müşterilere çay servisi yapılırken, ambalajlı şeker kullanılmasıdır. Bu konuda esnaf arkadaşlarımızın  görüşleri alınacaktır. Zam talebi var, Çay 75 kş. Kahve 1.50 TL olsun isteniyor, görüşeceğiz.”

Toplantıya katılanlar, gündem ile ilgili görüşlerini açıkladı. Söz alanlar özetle şunları söyledi: “…Çay servisi yapılırken bazen şeker yere düşüyor veya dökülen çay ile ıslanıyor. Ambalajlı şeker kullanılması çok yerinde olur…Bazı müşteriler ellerindeki büyük-küçük kağıtları yere atıyor. Şeker kağıtlarını da yere atacaklar…Şekeri toptan almanın yollarını arayalım…Çay satışında farklı fiyat uygulayan arkadaşlarımız var, onlara da dikkat edelim…”

Talep edilen fiyatlar uygun görüldü ve Mart ayı başında uygulanmasına karar verildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1984 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle