Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Eylül 2013 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

GESOB Merkez Camiine Jeneratör Aldı…

 

jeneratör.1Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanlığı, Merkez Sinan Bey Camiine jeneratör aldı.

GESOB Başkanı İsmail Bulur konu ile ilgili açıklamasında şunları söyledi: “Merkez Sinan Bey Camiinde elektrik kesintilerinde yaşanılan sıkıntıları biliyorduk. Konu ile ilgili olarak talep gelince hemen yardımcı olmağa karar verdik. 50KW gücündeki jeneratör, hem camiinin ihtiyacını karşılayacak hemde çevre aydınlanmasına destek verecek güçte. Jeneratör 10 saniyede devreye giriyor. Bu güçte bir jeneratöre sahip olan ildeki tek camidir. Talepler doğrultusunda desteklerimiz elbette sürecektir. Jeneratörün bedelinin bir bölümü GESOB başkanlığı bir bölümü de yön.kur.üyelerimiz tarafından karşılandı. Toplam değeri 21.500 TL.dir. İlçemize hayırlı olsun.”

İlçe Müftüsü Ali Erhun kısa açıklamasında: “Merkez Sinan Bey Camiinin aydınlanma sorununun çözümünde destek veren GESOB Başkanı Sayın İsmail Bulur ve Yön. Kur. Üyelerine şükranlarımı sunarım. Umarım destekleri devam eder.” Dedi.

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1891 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GESOB Merkez Sinan Bey Camiine Jeneratör Aldı… için 1 yorum

  1. murat dedi ki:

    Başkan seni tebrik ederim yine Geyvede bir ilki başardın.Seni Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle