Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Ocak 2012 | Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet

Geyve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ev Yemekleri Hazırlama Kursiyeri Nur KAMBUR ödüllendirildi.

Geyve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün Alifuatpaşa Huzur Sitesinde Açmış olduğu Ev Yemekleri Hazırlama Kursiyeri Nur KAMBUR, kurs sonunda düzenlenen yarışmanın salata-börek-pilav kategorisinde göstermiş olduğu yüksek performansıyla plaket verilerek ödüllendirildi. Plaket Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İrfan KARAÇAYIR tarafından takdim edildi.

Nur KAMBUR, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne çok teşekkür ederek, bu kursun tekrar açılacağını duydum. Ben kurstan son derece memnun kaldım. Diğer bayanlara da Ev Yemekleri Hazırlama kursuna kayıt yaptırmalarını tavsiye ederim, dedi.

Erdinç Tuna-Geyvemedya.com

1050 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Ev Yemekleri Kursiyerlerine Ödül için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    İnsanlar hayatları boyunca yeme,içme ve düşüncesine göre yaşamak ister.Kadınlarımız eşini mutlu etmek için güzel leziz yemekler yaparak onun damak tadına uygun sofra hazırlarlardı.Bu günün genç kızlarımız yemek yapmak bir tarafa sofra hazırlama ve misafire karşı bile ikramda mükemmelliği bir tarafa bıraktık.YEMEK DAHİ YAPAMAMAKTADIRLAR.Yapılan yemekler bile içler acısıdır.İnsanlar ağzımıza layık bir ev yemeğini özler olmuştur.Bu konuda duyarlı olan HEM Müdürlüğüne ve usta öğreticilerine teşekkür ederim.Kurslar açarak bu açığı kapatacağınıza inancım sonsuzdur.Eğitimli kadınlarımızdan ricam tüm kızlarımızı bu konuda eğitmenizdir.Her insan davranış bilimi kursuna gitmelidir.NUR KAMBUR HANIMI başarısından dolayı kutluyorum.Dileğimiz bir işletme açarak, damak tadımıza uygun, ev yemekleri sunar.Eğitim uzun bir süreçtir.Kendiliğinden oluşmaz.Biraz istek,kabiliyet,beceri ve inanmak gerektirir.Tüm toplumun birazda duyarlı olması gerekliliği vardır.Samimi insanların bu çalışmalara katılmalarını bekliyorum.Bu insanlar bizim.BİZ sahip çıkacağız.HEM Müdürlüğünün ve yardımcılarının çalışmalarında başarılar dilerim.SİZLER SOSYAL YAPININ TEMEL TAŞLARISINIZ.Çalışmalarınızı saygı ile izliyorum.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle