Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Şubat 2013 | Alt Haberler, Köyler

Eşme Ortaokulu’nda Rehberlik Semineri

geyve eşme ortaokulunda rehberlik semineri-cropEşme Ortaokulunda Rehberlik Semineri yapıldı.

Geyve Ortaokulu Rehber Öğretmeni Sırrı YAŞAR tarafından okulumuz velilerine ve 8.Sınıf öğrencilerine sınav kaygısı hususunda rehberlik yapmak amacıyla seminer verildi.

Velilerimize Alışkanlık Eğitimi ve Sorunları konulu seminer veren öğretmenimiz Sırrı YAŞAR seminerle ilgili sorusu olan ve birebir görüşmek isteyen velilerimizi de dinleyerek daha sağlıklı bir ortam oluşturmaya çalıştı. Program sonunda herkes için verimli bir seminer olduğunu dile getirdi.

Öğleden sonraki programımızda ise 8.Sınıflarımıza yönelik seminer verildi. Seminerde ders çalışma teknikleri, soru çözme yöntemleri, zamanı verimli değerlendirebilmeyi içeren konular anlatıldı. Ayrıca SBS puanlarına göre kendimizi yetiştirmeyi ve bir hedef belirlemeyi, girilecek olan sınavlar için(ALS, PYBS, SBS, vb.)gereğince gayret gösterilirse başarı sağlanacağı dile getirildi.

Velilerimizden İsmail GÜNDOGDU ve Hasan YERGİN bu tür faaliyetlerin devam etmesini kendileri ve öğrenciler için gerekli olduğunu dile getirdiler.

Okul idaresi de Rehber Öretmeni Sırrı YAŞAR’ı verdiği bu seminerden dolayı teşekkür etti.

2238 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle