Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Şubat 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Yaşam

IMG_8482ANA-KIZ KURSTAYIZ

Geyve Kaymakamlığı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Okullar Hayat Olsun Projesi doğrultusunda, Geyve Ortaokulunda Engellilere Yönelik Kurslar Kapsamında açtığı 160 saatlik Bilgisayar Kullanımı kursu devam ediyor. Nisan ayında tamamlanacak kurs Bilgisayar Öğretmeni Bayram Aktaş tarafından verilmektedir.

 Yine Engellilere Yönelik açılan 64 saatlik Diksiyon Kursu ise şubat ayı itibariyle tamamlanacak.

Bilgisayar ve diksiyon kursuna devam eden engelli kursiyer Gülden Tekin’in annesi Leyla TEKİN 1.Kademe Okuma Yazma Kursunu tamamladı. Diğer Kursiyerlerle birlikte 2. kademe okuma yazma Kursuna da kayıt yaptırdı.  Leyla Tekin: “Kızım Gülden engelli olduğu halde haytan kopmadı. Bilgisayar ve diksiyon kursuna katılmak istedi. Onu getirip götürürken ben de okuma yazma kursuna katıldım. Şimdi gazete haberlerini, adres yazılarını okur hale geldiğim için memnunum. Bu kursun 2. Kademesine de devam edeceğim. Kursu düzenleyenlere ve Kurs öğretmenimiz İsmail Subaşı’na teşekkür ederim.” dedi.

 

 

1414 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle