Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Ocak 2012 | Geyve, Gündem, Manşet

Yağmur Suları Trafiği Engelledi…

D-650 Karayolu, Geyve İlçesinin Dereköy Mevkiinde   yağmur sularının yola akması sonucu bir süre trafiğe kapandı.

Karayolu kenarındaki istinat duvarının arkasında biriken ve tarla kenarlarından gelen yağmur suları karayoluna akarak kısa sürede birikti. Karayolunda biriken ve geçişi engelleyen su, hasarlı kazaların olmasına da neden oldu.

Trafik ekipleri yolda trafiğin akması için gerekli önlemleri alırken,  karayolu ekipleri de biriken suları tahliye çalışmalarını hızlandırdı.

Yoldaki tehlikeyi fark eden sürücüler; ‘ Bu kadar bir yağmur ile yola akan suları engellemeyenler, kar suları eriyince ne yapacaklar acaba. İşimiz çok zor.’ Deyerek duygularını ifade etti.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

1403 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

D-650 Karayolunda Zor Anlar için 1 yorum

  1. erkan karabulut dedi ki:

    bu sabah işten gelirken kaza yapmama ramak kaldı.önümde ford connect aniden fren yapınca az kalsın arkadan bindiriyodum.Allahtan abs frenler işi kurtardık.resmen su 50-60 cm yüksekliğindeydi.distribütör kapağından su alan arabalar yolda kalmıştı.kimin aklına gelir karayolunda resmen göl oluşmuş.eğer su tahliye edilmemişse kaza olmaması mucize.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle