Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Eylül 2013 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Sağlık, Videolar

Düğün Yemeğinden  Zehirlediler..

 

5fa5ca950fGeyve İlçesi Doğantepe Köyünde 8 Eylül 2013 pazar günü tertiplenen sünnet düğününde yenilen döner, yiyenleri hastanelik etti.

Doğantepe Köyü sakinlerinden Ercan Aydoğdu’nun oğlu Yusuf’un sünnet cemiyetinde konuklara ikram edilen döner yiyenleri hastanelik etti.

Titreme, karın ağrısı ve ishal şikayetleri ile hastaneye gidenlerin sayısı oldukça fazla. Edilen bilgilere göre köyün aile hekimi de yediği düğün yemeğinden hastalandı.

Pazartesi – salı – çarşamba günleri gece-gündüz demeden, genç-yaşlı ve çocuklar hastaneye taşındı. Gelenlerin bir kısmı ayakta tedavi edilirlerken, müşahade odasında bir süre gözetim altında tutulanlar olduğu, hatta yatarak tedaviye alınanlarında olduğu öğrenildi.

Doğantepe Köy İhtiyar Heyeti Üyesi İdris Dönmez konu ile ilgili açıklamalarında bu bilgileri verirken, yapılan başvuru üzerine köye gelen Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü görevlilerinin yemekten numune de aldığını belirtti. Düğüne ilçe dışından gelen konukların da hastalandıklarını ve yaşadıkları yerlerdeki hastanelere  giderek tedavi olmağa çalıştıklarını öğrendiklerini açıkladı.

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3517 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Düğün Yemeğinden Zehirlediler.. “VİDEO” için 1 yorum

  1. snowqueen dedi ki:

    hangi yemek şirketiyle anlaştılarsa birde onun adını yazsa idiniz bizde bundan sonra yapacağımız cemiyetlerimizde dikkatli olurduk

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle