Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Ağustos 2011 | Geyve, Gündem, Manşet

Geyve İlçesinde yaşayan Sevil-Engin Dikmen çifti, ‘Özel Günleriniz İçin Enişelenmeyin, Sizin Yerinize Biz Düşünelim’ sloganı ile DİKMEN ORGANİZASYONU’nu hayata geçirdi.

Dikmen Organizasyon, ‘Saygın Tesisi’nde düzenlediği iftar yemeği ile konuklarına, dostlarına ve basına kendisini tanıttı.

Sevil ve Engin Dikmen çifti ortak açıklamalarında şunları söyledi; ‘İlçemize yeni bir açık-kapalı hava organizasyon hizmeti getirerek, yenilikleri hak eden ilçemize hizmet etmeği amaçladık. Organizasyon şemsiyemize animasyon ve folklör gösterileride dahil olacak. Düğünler, doğum günleri, evlilik yıl dönümleri, nişan, özel toplantılar, kına geceleri yer alacak. İnanıyoruz ki gelecek daha güzel olacak. Belki kendi salonlarımızda hizmet vereceğiz.’

Dikmen çifti konuklarını girişte karşılayarak, hoş bir konukseverlik gösterdiler.

Genç kadroları, yürekli adımları ile gelecek vaad eden ‘Dikmen Organizasyon’a http://geyvemedya.com ailesi olarak başarılar diliyoruz. Yolunuz açık olsun.Namık CİHAN- Geyvemedya.com

 

3200 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Dikmen Organizasyon’dan İftar Yemeği.. için 2 Yorum

  1. Geyve’mize hizmet etme gayesiyle kurulan DİKMEN ORGANİZASYONU’nu bu güzel faaliyetten dolayı tebrik ederim. İftar yemeğinin hayırlara vesile olması dileğiyle çalışmalarınızda başarılar dilerim.
    Nurhan Yıldırım.. http://www.baglarbasikoyu.com

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle