Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Aralık 2012 | Geyve, Gündem, Yaşam

Geyve Yerel Kültür Derneği Başkanı Cihan, Aşure Programına Katıldı…

 

Geyve Yerel Kültür Derneği Başkanı Namık Cihan, Sakarya Geyveliler Derneği tarafından düzenlenen Aşure programına katıldı.

Aşure dağıtımı programına katılan; Sakarya AKP Milletvekili H.A.Çelik, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve İstanbul-Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bülent Kaya ile görüşen Cihan açıklamasında şunları söyledi: ‘Sakarya Geyveliler Derneği Başkanı Ekrem Şimşirel’e  daveti için teşekkür ederim, kardeş derneğimizin her türlü aktivitelerinde yanlarında olduğumuzun bilinmesini isterim. Vekilimiz Sayın Çelik ve Başkanım Sayın Öztürk Derneğimizin kuruluşunu duymuşlar, iyi dileklerini sundular. Aktardığım projeler ile ilgili olarak Vekilimiz Sayın Çelik Ankara’ya davet ederek orada gerekli mercilere beraber gideriz dedi, Kardeşim Bülent Kaya’da iyi dileklerini sundu ve İstanbul’a davet etti, en kısa sürede kendilerini de ziyaret ederek gerekli bilgileri aktaracağım.’

924 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle