Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Mart 2013 | Gündem, Sakarya, Siyaset

Çiğdem E.Atabek Çirkin saldırıları Kınadı..

çiğdem eroğan atabekAK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Çiğdem ERDOĞAN ATABEK Dün akşam yaşanan AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığı saldırıları ile ilgili mesaj yayınladı..

AK Parti Genel Merkezi’ne ve T.C. Adalet Bakanlığı’na yapılan saldırılara dair…

 

Bildiğiniz gibi dün gece hepimizi derin bir üzüntüyle sarsan 2 elim olay yaşanmış, Adalet Bakanlığı’na 2 adet el bombası, AK Parti Genel Merkezi’ne ise lav silahı ile ateş açılmıştır.

 

Aciz ve korkakların sığındığı bir yöntem olan terör, çirkin yüzüyle bir kez daha sahneye çıkmış, yalnız bakanlık veya parti merkezi hedef alınmış gibi görünse de, saldırının hukuku ve demokrasiyi zedelemeyi amaçladığı açıkça görünmektedir.

Partimiz ve bakanlığa yapılan saldırı, kamu vicdanını derinden yaralamıştır. Bunu yapanlar er ya da geç kamuoyunun önüne çıkarılacaktır. Bunlar demokrasi ve özgürlüğün temsilcisi AK Parti’yi kutlu yürüyüşünden asla vazgeçiremeyeceklerdir. Kendi karanlık emellerinin içinde boğulacaklardır.

Bu saldırı, aslında çözüm iradesine yöneliktir. Türkiye, ne zaman kangren olmuş meselesini çözme iradesi gösterse karanlık güçler ortaya çıkıyor. Türkiye’nin huzurunu ve istikrarını bozmaya çalışıyorlar. 

Teröre asla boyun eğilmeyecektir. Milletimiz kapalı kapılar ardında planlanan tezgahları görmektedir. Hükümetimiz, bu tür saldırılara boyun eğmeyip huzur ve istikrar dolu Türkiye hedefinden asla vazgeçmeyecektir.

Çetelerle, terörle ve eli kanlı örgütlerle mücadeleden vazgeçilmeyecektir. Birliğimizi, bütünlüğümüzü, huzurumuzu bozmaya çalışan şer güçlerle mücadelemiz devam edecektir. 

Sayın Başbakanımızın her zaman söylediği gibi ‘korkaklar tarih yazamazlar’, korkmuyoruz ve korkmayacağız. 

Tüm insanlarımızı sorumluluk duygusuyla hareket etmeye davet ediyoruz. 

Bu ülkede; Allah’ın yardımı ve aziz milletimizin desteğiyle sevgiyi egemen kılmak adına inancımız ve gayretli çalışmamız devam edecektir. Yaşadığımız hassas süreçte bu türlü denge bozucu eylemler, bizleri daha da kuvvetlendirip, ne derece doğru bir yolda yürüdüğümüzü bir kez daha hissettirmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle saygı ve sevgilerimi sunarım.

Çiğdem ERDOĞAN ATABEK

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi 

1688 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle