Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Mart 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset

CHP’ye ve Akyel’e Kulfallar’da büyük ilgi

CHP’li aday Erol Akyel Ceceler köyünde çiftçiye kaynağını da belirterek yılda 3 sefer bedava mazot vereceğini açıkladı.

erol akyel chp-ceceler köyü ziyareti17CHP Geyve Belediye Başkan Adayı Erol Akyel, ilçe başkanı Hikmet Akdemir, Meclis Üyesi Adayları ve partililerle beraber Ceceler köyünü ziyaret etti.

Ceceler Meclis Üyesi adayı Osman Erköse  konuşmasının ardından mikrofonu alan CHP’li aday Erol Akyel Ceceler köyünde çiftçiye kaynağını da belirterek yılda 3 sefer bedava mazot vereceğini açıkladı.

Erol Akyel yaptığı konuşmada şunları söyledi;

”Ülkenin gündemini söylemeye gerek yok. Çıraklık, kalfalık dönemi bitti, ustalık dönemi dediler. Ne çırak olabildiler, ne de usta olabildiler. Evet usta oldular, neyde “Usta” olduğunu biliyor musunuz. Söyliyeyim, onlar çalmada, çırpmada, malı götürmede ülkeyi sıfırlamada “Usta” oldular.

Bu dönemde de ülkeyi satmaya kalktılar. Bize dinsiz dediler, imansız dediler, biz onların dediği gibi değiliz. Gördük 17 Aralık 2013 tarihinde parlayan olayları. AKP 3 dönemdir Türkiye’de iktidardadır. Ekonomi çok kötü. Girdi fiyatlarını biliyorsunuz. Bugünkü AKP iktidarı Geyve ilçesine 16 bin icralık dosya ile karşımıza gelmiştir. Bu durum Türkiye’nin iflası demektir. Bu iktidara yerel seçimlerde sarı kart, Genel Seçimlerde kırmızı kart göstermenin zamanı geldi.

Bizleri destekleyin, Biz hırsızlık yapmayız, biz yolsuzluk yapmayız.

CHP Geyve Belediye Başkan Adayı Erol Akyel “Hiç kimsenin oyu ipotek altında değildir. Hiç kimsenin oyu kimsenin cebinde değildir. Hiç kimsenin oyu yanı başında değildir, hepsi sizin elinizde. Hırsızlık yapanların, yolsuzluk yapanların etekleri tutuştu,sandık korkusu sardı. Uykusuz geceleri başladı. Önünüze sandık gelecek, elinizde mühür olacak, onlar sizden şamar bekliyorlar, orada gerekeni yapın. Bu seçimlerde AKP’yi iktidardan indirin, ondan sonrasını bize bırakın. Bizde onlardan hesap soracağız. 

Türkiye’de muhalefetin merkezi CHP’dir. Geyve’de de CHP’dir, onun adı Erol Akyel’dir. Bizlere destek olun bizlere oy verin. Biz de sizler için gerektiği zaman sıkıntılarınızı giderecek çalışmaları yapalım.

Yılda 3 sefer mazot vereceğim

Sattığınız para etmiyor. Kazanmıyorsunuz. Kazandığımda çiftçilere yılda 3 depo bedava mazot vereceğim. Geyve’de kayıtlı 2630 traktör veya motorlu tarım aracı var. Bu çiftçilerimize 3. ay, 6. ay ve 9. aylarda olmak üzere yılda toplam 3 sefer traktörlerinin depolarını dolduracağız.

Kaynağı hazır
Vereceğimiz mazotun kaynağı da hazır. Kaynağı şu; duyumlarımıza göre belediye bünyesinden 20 ile 30 kişi arasında hiç çalışmadan maaş alan bankamatik çalışanı var. Buralara ödenen paraları halkımızın menfaatine kullanacağız. Bizim kadar çiftçinin köylünün derdini bilen yok.

Daha önce her ikisini de denediniz, gördünüz. Ne Mehmet Kır’dan, ne de Murat Kaya’dan Geyve’ye fayda gelmez. Siz siz olun 30 Mart’ta tercihinizi Geyve’den yana, Erol Akyel’den yana yapın.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1385 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle