Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Eylül 2012 | Gündem, Manşet, Siyaset

CHP Geyve İlçe Teşkilatı İstanbul Kartal’da BARIŞA ÇAĞRI MİTİNGİ’ne katıldı.

21 Eylül 2012 tarihinde İstanbul Kartal’da yapılan Barışa Çağrı Mitingine yoğun katılım gösteren halkın arasına Geyve Cumhuriyet  Halk Partisi İlçe örgütüde destek verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Geyve İlçe örgütü başkanı  Atilla Zeytinoğlu’nun birlikteliğinde,Kadın Kolları başkanı ve tüm yönetim kadrosu barışın ; sevgi ve kardeşlikle birleştiğini bir kez daha göstermiş oldu.

Güvercin Uçurdu..

Barışa Çağrı Mitingine Bulutsuzluk Özlemi eşliğinde,ardından Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun barışla ilgili özlü ve  gerçekleri yansıtması ilgi odağı oldu.Kemal Kılıçdaroğlu, konuşmasının sonunda Kartal Meydanı’ndan vatandaşlar ile birlikte tüm Türkiye’ye selam gönderdi ve barış güvercini uçurdu.

Ünlü sanatçılar

Kılıçdaroğlu’nun ardından sahne alan Volkan Konak Cumhuriyet’i savunarak , bitmeyeceğini tüm içtenliğiyle söyleyip alkışlar aldı.

Barışa Çağrı Mitinginin son bulmasıyla Cumhuriyet Halk Partisi Geyve İlçe Örgütü Geyve’ye dönmek üzere sloganlarla birlikte miting alanından ayrıldı.

1369 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle