Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Eylül 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Geyve’deydi.

Chp gençlik kolları başkanlığı geyvedeCHP Gençlik Kolları Genel Başkanı ve beraberindeki heyet bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Gençlik Kolları genel başkanı İrfan İnanç Yıldız, MYK üyesi Ceyhun Sabahattin Sorguç ve Gençlik Kolları İl başkanı Deniz Akar, Geyve Gençlik Kollarına ve Geyve ilçe teşkilatına ziyarette bulundu.

CHP Geyve ilçe başkanı Ertan İnönü, CHP Geyve Gençlik Kolları yönetimi, Geyve Kadın Kolları Başkanı Sabiha Işık ile Kadın Kolları Yönetimi ve Geyve Belediye Başkan aday adayı Erol Akyel gelen misafirleri ilçe teşkilat binasında ağırladı.

Gençlik Kolları Genel Başkanı Yıldız ve beraberindekiler, Geyve’de meyve bahçelerine götürülerek çalışanların sorunlarını dinledi. Semaverde yapılıp İkram edilen çayları yudumlarken çalışanlarla  dertleşti.

Misafirler Geyve elmasının tadına bakarken, Geyve teşkilatı Ankara Genel Merkeze gönderilmek üzere 10 kasa elma hazırladı.

Gelen misafirler Geyve’den memnun ve mutlu ayrıldı.

M.Hamdullah ERGİN-Geyvehaber

2290 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle