Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Şubat 2014 | Sakarya, Siyaset

BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI TOÇOĞLU CANLI YAYINDA

başkan toçoğlu canlı yayındaSakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu Sakaryalıların canlı yayın konuğu oluyor.

Geyvemedya.com haber siteniz ile Sakarya’da yayın yapan bir çok internet sitesinin aynı anda yapacağı canlı yayın ile ekrana gelecek olan  Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu 5 Şubat Çarşaba günü hem gazeteciler hemde sizden gelecek soruları cevaplayacak..
Büyükşehir belediye başkanı Zeki Toçoğlu 5 Şubat Çarşamba günü saat 11.00’de Büyükşehir Belediyesine bağlı Hızırilyas Tepaesinde bulunan su arıtma tesislerindeki canlı yayında gazetecilerin sorularını cevaplayacak..

Sakaryaspor’a son olarak yapılan yardımdan, Ak Parti’de aday adaylığı sürecinde yaşananlar ve büyükşehir belediyesinin çalışmaları gibi konularda Toçoğlu, gazetecilerin sorularını cevaplandırırken, sizlerden gelecek sorulara da canlı yayında cevap verecek.

Sakarya Halk Gazetesi Genel Yayın Müdürü Salih Yalçıntaş’ın sunacağı canlı yayında eğer Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun cevaplamasını istediğiniz sorular varise bu haberin bulunduğu sayfada yer alan yorum ekle bölümünden sorularınızı gönderebilirsiniz.

CANLI YAYINIZ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

tocoglu_canli_yayinda

 

1157 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle