Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Ocak 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Sakarya, Videolar, Yaşam

Beşiktaş Çarşı Grubu Akıncı Vadisinde

beşiktaş çarşı grubu geyve boğazı akıncı vadisinde5Beşiktaş Çarşı Grubu hafta sonunda  Akıncı Vadisini görmek ve görsel güzelliğini korumak adına yapılan etkinliğe katılmak üzere Geyve boğazındaydı.

“Gül yağmuru altında sefa sürenlerden değil, taş yağmuru altında cefa çekenlerdeniz”, Sloganıyla Geyve Boğazı ve Beşiktaş Vadisi Şelalelerini korumaya çalışan Geyve Boğazında yapılan ağaç ve doğa tahribatına dikkat çekmeye çalışan Akıncı Köyü Şelalelerini Koruma ve Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu ve Başkan Kamuran Tan’ın davetlisi olarak  gelen Beşiktaş Spor Kulubünün ateşli taraftar topluluğu ”Çarşı Grubu” Akıncı köylülerinin misafirperverliği ile karşılandılar.

Vadinin görsel güzelliğine hayran kalan Beşiktaş Çarşı Grubu  bu doğal güzelliğin, bozulma noktasına gelmesinden dolayı son derece üzgün olduklarını belirterek yapılması gereken ne var ise yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Akıncı Vadisi ile Beşiktaş deresi ve şelaleri gezen konuk grup köylülerin ikram ettiği tenekede tavuk ve ızgara partisi ile güzel bir hafta sonu geçirdiler.

Foto:Aziz Yavuz/Haber Merkezi

3736 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle