Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 31 Ekim 2012 | Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Bayram Kutlamalarına, Halkoyunları Ekipleri Damgasını Vurdu…

Geyve İlçesinde gerçekleştirilen Cumhuriyet Bayramının  89. Yıl Kutlamalarına, Halkoyunları Ekiplerinin Coşkulu Gösterileri damgasını vurdu.

İlk olarak; Ahmet İşsever – Gökhan Beştepe – Ali Şenol müzik destekli olarak Geyve HEM Alifuatpaşa Cumhuriyet İÖO Geyve Yöresi Halkoyunları Ekibi gösterilerini sundu. Geyve Zeybeği oynanırken, Geyve HEM Usta Öğreticileri de oyuna katılarak programa renk kattı.

Daha sonra; Refik Ulu – Gökhan Beştepe – Ali Şenol müzik destekli olarak Geyve HEM İÖO Karma Geyve Yöresi Halkoyunları Ekipleri gösterilerini sundu. Oyunun sonuna doğru diğer okul öğrencileride, öğretmenlerde oyunlara katıldı. Bayramı izlemeğe gelenlerin küçük çocuklarını da meydanda müziğin ritmine uydurarak oynattıkları görüldü.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2125 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Bayram Kutlamalarına, Halkoyunlarımız Damgasını Vurdu… için 2 Yorum

  1. pusat dedi ki:

    bu güzel görüntülerin video su yok mu biz izlemedik maleseff

  2. şamil dedi ki:

    toplum olarak yapmamız gereken hemşehrimiz Kübra’ya sahip çıkmak. Hiç tanımam kendisini ama televizyondan izlediğim kadarıyla Geyve’yi ve Geyve Ayva’sını belki hiçbirimizin tanıtamadığı kadar tanıtma fırsatı buldu ve güzel bir reklam yaptı. Neden Ziraat odaları ya da Belediye bu kızımıza sponsor olmaz ki. Ne amaçlarla ne israflara ve çok büyük masraflara giriliyor. Nihayetinde İlçemizin reklamı yapılmış olacak. Neden sahip çıkmıyoruz kızımıza. İlçe de zengin, kariyer sahibi ya da amir niteliğindeki ailelerden birinin çocuğu olmuş olsa ilgi farklı olurdu muhakkak. Çok yazık değerlerimize sahip çıkmıyoruz. Geyve Ayvamızın reklamı yapılıyor programda ve kızımız hediye ayva sözü veriyor mecburen ama bunu kimin tedarik etmesi lazım…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle