Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Mart 2014 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Sakarya, Siyaset, Yaşam

İstişare Toplantısı Yapıldı…

geyve ak parti hanımların buluşması (24)Geyve AK Parti İlçe Yönetimi Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen “İstişare Toplantısı” Saygın Tesisinde yapıldı.

Toplantıya; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Geyve AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, Gençlik Kolları Üyeleri, Kadın Kolları Üyeleri katıldı.

İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, konuklarına kısa bir hoş geldiniz konuşması yaptı.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı  Zehra Hatipoğlu konuşmasında özetle: “Sevgili Ak Kadınlar, toplantımıza hoş geldiniz. Bizler kadınız, kutsal saydığımız şeyler vardır. Emanetler sahip çıkarız. İlçe ilçe gezip çalışmalar yapıyoruz. Sakarya’nın hanımları Başbakanımıza sahip çıkıyoruz. Biz kadınlar Büyükşehir Başkanımıza sahip çıkacağız. İlçe belediye başkanlarımızın yanındayız. Yağmur çamur demeden çalışıyoruz. Yanımızda olan Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederim. Biz kadınlar; beşikte sallarız, dünyayı da sallarız. 30 Martta sandıkları sallayacağız.” Dedi.

AK Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak konuşmasında şunları söyledi: “Hanımlar hiç bir programımızda bizleri yalnız bırakmadı. Biz bu seçimleri hanımların gücü ile alıyoruz. Murat Başkan, Zeki Başkan rahat olun Geyveli hanımlar 10 numara. Bizler 30 Martta Yeni Türkiye’ye devam edeceğiz yoksa Eski Türkiye’ye mi devam edeceğiz buna karar vereceğiz. Eski Türkiye demek; hastanede rehin kalan insanlar demek, annelerin evlatlarını tedavi ettirememeleri demek, ilaçlarını alamamaları demek buna mı devam edeceğiz yoksa 2023 Türkiye’sine mi yürüyeceğiz buna karar vereceğiz.”

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya konuşmasında özetle şunları söyledi. “Değerli hanım kardeşlerimiz, sizlere ne diyeyim, söyleyecek söz bulamıyorum. Hanımlar buluşmasına hoş geldiniz. Sizlerle siyaset yapmak kadar zevkli bir şey yok. Benim için AK Partide siyaset yapmak çok kolay. 30 Mart seçiminin sonucunu sizlerden dolayı biliyoruz. Sizlerin emeğinden dolayı biliyoruz. Hanımlarımız bir olaya el attı mı, sahip çıktı mı, dua etmeğe başladı mı kurtuluş yok. Sözümüz var, Sakarya da en iyi ilçe Geyve olacak. Başarımız, Ortadoğu’nun lideri Recep Tayyip Erdoğan’a hediyemiz olacaktır.”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu konuşmasında özetle: “Bizleri başarıya taşıyan hanımlar, hoş geldiniz. Hanımlar: beşik de sallar, Geyve’yi de sallar, Sakarya’yı da sallar, Türkiye’yi de sallar. Allah başbakanımızı başımızdan eksik etmesin. Seçimler yaklaştıkça tablo da netleşiyor. Yapılacak iş, Geyve’nin huzurunu bozdurmamak. Bu seçimde asıl olan; Başbakanımıza kurulan tuzakları yerle bir etmektir. Sandıklarda gereken dersi vereceğiz inşallah. Bizler de sizlere layık olmağa çalışacağız.”

Konuşmaların sonunda; Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu, İl KK Bş.Hatipoğlu, Geyve Belediye Başkanı Kaya, İlçe KK Bş. Gökdemir salondaki çocuklara oyuncak dağıttı.

Toplantıya katılanlara, pide ayran dağıtıldı.

 Namık Cihan. Geyvemedya.com

2350 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle