Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Şubat 2014 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Köyler, Siyaset, Videolar

Umurbey Köyünde Sevgi Seli

30.Mart Yerel seçimleri öncesi köy gezilerini sürdüren Başkan Kaya, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zeki Toçoğlu’nun da hazır bulunduğu miting de vatandaşların yoğun sevgi gösterisine karşılıksız kalmayarak, Umurbey Köyünde İnşallah ışıkları yakarak “Huzura ve Hizmete Devam” edeceğiz dedi.

murat kaya umurbey (7)Geyve AK Parti Belediye başkanı Adayı Murat Kaya’nın 30. Mart yerel Seçimler öncesi Umurbey Köyü mitingi gövde gösterisine dönüştü.

Cumhuriyet Meydanı önünde toplanan araçların hareket etmesi ile Alifuatpaşa ve yeni çevre yolundan turnike ile Umurbey köyüne varan kalabalık ve coşkulu Murat Kaya ve AK Parti Sevdalıları Umurbey Köyünde köy meydanına sığmadı.

Geyve Umurbey köyündeki mitinge Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zeki Toçoğlu ile birlikte İl Genel Meclis Üyeleri, AK Parti Geyve İlçe Başkanı, Gençlik Kolları, Kadın Kolları Başkanlığı ile Alifuatpaşa Belediye Başkanı Şuayip Erkan Çalık ve Belediye Meclis üyeleri katıldı.

Muhtar Önal’dan Teşekkür

Umurbey Köyü Muhtarı Osman Önal Köye yapılan içme suyu, alt yapı, ve asfalt yatırımlarından dolayı Milletvekili Şaban Dişli, Büyükşehir Başkanı Zeki Toçoğlu, ve Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür ederek misafirlere hoş geldiniz dedi.

Hayalleri Değil, Yapılanları Anlatıyoruz.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Yeni Büyükşehir Yasası ile hizmetlerin tek elden Geyve Belediyesince karşılanacağını belirterek, Umurbey Köyünde zaten daha Büyükşehir Belediyesine bağlanmadan hizmetin nasıl geldiğini hep beraber gördük dedi.

Umurbey Köyünde Vatandaşların alkış ve tezahüratı ile konuşması sık sık kesilen Başkan Kaya, Umurbey köyünün en büyük sorunu olan İçme Suyu probleminin Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Geyve Belediyesi’nin ortaklaşa çalışması ile çözüldüğünü, Geyve Merkezinden Ceceler Köyü başına kadar yapılan sıcak asfalt ile yol problemini de çözmenin gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Başkan Kaya, Geyve ilçesine tarihinde görülmedik bir yatırım ile 41 trilyonluk Bağlantı yolu Projesi ile Doğalgazı kâğıtlara yazarak değil, Geyve’nin merkezine getirerek Geyvelileri doğalgaz ile buluşturduk.

Umurbey ile birlikte bölge köylerimizin en büyük problemi olan Geyve Boğazındaki Hal kontrol noktasını Büyükşehir Belediye Başkanımıza rica ederek oradan kaldırdık. Üreticimiz şimdi ürününü istediği yere bir sıkıntı yaşamadan götürüyor.

Biz göreve geldiğimizde, işçi kardeşimiz parasını alamıyor, tefeciden para almışlar sıkıntısı bize geliyordu, evde hanımın karşısına çıkamıyordu. Kamyonlar yürümüyor, çöp toplanmıyor, araçların gidecek mazotu yoktu. 4,5Trilyon borç bıraktıkları yalan. Göreve geldiğimizde belgelerle açıkladık. 22,5 trilyon borç aldıkları belediyeyi o günden bu güne Osmanlı konutları, Kum Eleme ve Kilitli parke tesisi, Işıklandırma projeleri, Asfalt projesi, Doğalgaz Projesi ile Dere Islahı, Hayvan Pazarı ile beraber yapılan bunca hizmetten sonrası 12,5 trilyon borcumuz var.

Başkan Kaya, yapılan bunca hizmeti görmezden gelip asfaltın rengine mana verdiler, yalanla dolanla altında bir şey aramaya çalıştılar diyerek bunca sene siz başkanlık yaptığınızda bunları yaptınız da biz mi görmedik.” dedi.

İhanet Yasası’dır Dediler..

İhanet Yasası’dır Dediler
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye başkan Adayı Zeki Toçoğlu yaptığı konuşmada: “Şimdi az evvel belediye başkanımız konuştu .  Gerçek ten Geyve’de 5 yıldır hem genel olarak hem yerel olarak hükümetten aldığı desteklerle çok önemli işlere imza attı. İnşallah önümüzdeki 5 yılda da Murat kardeşimizle beraber çok önemli işlere imza atacağız.  Büyükşehir yasası çıktığında ‘bu bir ihanet yasasıdır’ dediler.  Zaten konuştukları başka bir şey yok. 60 yaşına geldim aynı terane.  40 yıldır aynı şeyleri söylüyorlar. Başka bildikleri bir şey yok. Az evvel muhtarımız  da belediye başkanımızda söylediler.  Biz Umurbey’ e Su’yu getirdik. Türkiye’nin en kaliteli suyu Umurbey çeşmelerinden de akıyor. Daha Büyükşehir yasası çıkmadan bu hizmetlerden faydalandınız. 30 Marttan sonra neler getireceğimizin hesabını varın siz yapın. “ dedi.

Başkan Konuşmasına Toçoğlu “ Şimdi onları o ihanet yasası dedikleri yasaya dayanarak gelip sizlerden oy isteyecekler. Halbuki madem büyükşehir yasası bir ihanet yasasıdır o zaman yapacağınız şey bu yasayı ortadan kaldırmak için çalışmak olmalıdır. Ama pişkinlik gönüllerine yerleştiği için oradan çıkmak bilmiyor. “ şeklinde devam etti.

Başkan Toçoğlu büyükşehir yasasının İlçe ve mahalle ve köylere neler getirdiğinin ve sınırlarını anlattığı konuşmasında “ İlçede Murat Kaya, Büyükşehir de Zeki Toçoğlu ve Hükümette de AK Parti olduğu sürece hizmette sınır olmayacak İnşallah. Değerli kardeşlerim değerli dostlarım buraya bu soğukta gelen arkadaşlar. Buraya gelme sebebiniz. Murat Kaya yı Geyve ye Zeki Toçoğlu’nu Büyükşehire başkan yapmak için gelmiyorsunuz. Buraya şehirlerimizin geleceğine, kadınlarımızın çocuklarımzıın geleceğine sahip çıkma için geliyorsunuz. 17 Aralıktan itibarten bu ülkede bir takım kumpaslar kurulmaya başlandı. Yerel etkilemek ak partinin gücünü kırmak sayın başbakanın gücünü zayıflatmak için bir takım tezgahlar düzenleniyor. Ülke nelerden nereye geldi. Bunları bu halk görmüyormu zannediyorlar bu kumpasları kuranlar… Allahın izni ile yaptıkları her kumpas kurdukları her tezgah  bozuluyor. Bu Halk bozuyor. Umurbey de de bozacak İnşallah “ dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

 MURAT KAYA UMURBEY KONUŞMASI

 

ZEKİ TOÇOĞLU KONUŞMASI

10882 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkan Kaya’ya Umurbey Köyünde Sevgi Seli..”VİDEO” için 2 Yorum

  1. AYDIN dedi ki:

    SEÇİMİN SONUCU ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN ALLAHIN İZNİYLE HİZMETLER HİÇ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK

  2. adalı54 dedi ki:

    MEHMET KIRIN SOĞUK NEFESİNİ 31 MART SABAHI GÖRECEKSİN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle