Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Ocak 2014 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset

Başkan Kaya’nın Seçim Start’ı Çoşkuya Dönüştü..

“Geyve’de Huzur ve Hizmete Devam”

Başkan Kaya; Biz siyasette her zaman samimeyet’ten yana olduk. Geyve’de yıllardır söz verilip yapılmayanları Allah bize nasip etti dediği konuşmasında , Ya Bismillah diyerek Seçim startımızı verdik..Geyve’de Huzura ve Hizmetlere Devam, dedi.

murat kaya bayat kozan köyü seçim startı  (25)Başkan Kaya’nın yaklaşık 100 araçlık konvoy ile seçim startını verdiği Bayat Kozan Programı Çoşkuya Dönüştü..

Geyve Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Murat Kaya seçim startını adaylığının açıklanmasının ardından Bayat ve Kozan köylerine yaptığı ziyaret ile verdi.

100 Araçlık Konvoy

Geyve Cumhuriyet Meydanından yaklaşık 100 araçlık konvoy ve partililerle hareket eden Başkan Kaya, Bayat Köyünde Muhtar Mehmet Şafak ve köylüler tarafından coşkulu bir şekilde karşılandı.

Yatsı namazının köy camiinde kılınmasından sonra köy kahvesinde sloganlar ile karşılanan Başkan Kaya, kahvede bulunanlar ile tek tek görüştü.

Tanıtım Kitabı Her Eve Dağıtılacak

Bayat Köy Kahvesindeki konuşmasında Kaya, bu güne kadar yapılanları açıkladıktan sonra hakkındaki eleştirilere de cevap verdi. Göreve geldikten sonra ilk hedefi olan kilitli parke imalatı ve kendi mallını kullanma konusunun çözümünde kendisine inanarak destek veren Safibey Köyü İsmail Aşçıoğlu’na sık sık teşekkür eden Kaya, yapılanların daha iyi anlaşılması için bastırdığı kitabın en kısa sürede evlere dağıtılacağını söyledi. Konuşmasına soru – cevap olarak devam eden Başkan Kaya hakkında konuşulanlar ve borçlar konusunda da kısa bilgiler verdi.

Başkan Kaya, beraberindeki kalabalık grup ile Kozan Köyü kahvesini de ziyaret etti. Köy kahvesi bahçesinde Muhtar Mustafa Güner ve köylüler tarafından karşılanan Başkan Kaya Kahvede kısa bir konuşma yaptı. Kaya konuşmasında daha çok yapılan hizmetlere yer vererek, sorunların çözümüne yönelik projelerin en kısa sürede hayata geçirileceğini söyledi.

AK Parti Tam Kadro

Başkan Kaya’ya köy gezilerinde; AKP İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve Yön. Kur. Üyeleri, AKP İlçe Gençlik Kolları Üyeleri, İlçe Kadın Kolları Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyesi Neşet Çakır, Partili Belediye Meclis Üyeleri ve kalabalık bir partili gurubu eşlik etti.

Geyve’de Şimdiye Kadar Yapılamayanları Allah Bize Nasip Etti

Başkan Kaya köy ziyaretleri sonunda ki açıklamasında şunları söyledi: “Biz siyasette her zaman samimiyetten yana olduk.Geyve’de yıllardır söz verilip yapılmayanları Allah bizlere nasip etti. Ya Bismillah diyerek seçim startımızı verdik. Geyve’de Huzura ve Hizmete Devam. Bayat Köyü ve Kozan Köyümüzde yaşayan vatandaşlarımızın teveccühleri bizleri çok memnun etti. Tüm vatandaşlarıma teşekkür ederim. Köylerimizde yaşayan vatandaşlarımız Ak Hizmetlerle tanıştılar ve tanışmaya devam edecekler. “

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3560 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle