Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Şubat 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset, Videolar

BAŞKAN KAYA EPÇELER VE AKKAYA KÖYLERİNDE
Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya: Geyve köylerinde yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek, “Geyve’de Huzura ve Hizmete Devam.”dedi…

murat kaya epçeler ve akkaya köylerini ziyaret etti.1014Geyve AK Parti Belediye Başkan adayı Murat Kaya, “5 yıllık süreçte köylere yapılan yatırımlar ile önümüzdeki dönemde yürürlüğe girecek yeni Büyükşehir kanunu ile köylere yapılacak yatırımları  anlattığı köy gezilerine devam ediyor.

Geyve Ak Parti İlçe Yön. Kur. Üyeleri, Kadın Kolları Üyeleri ve Gençlik Kolları Üyelerinden oluşan grupla köy gezilerini sürdüren Murat Kaya, Epçeler ve Akkaya Köylerini ziyaret etti.

Epçeler ve Akkaya Köyünde köy muhtarı ile köylüler tarafından  karşılanan Murat Kaya ve konuklar köy kahvehanelerinde misafir edildi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

BAŞKAN MURAT  KAYA AKKAYA KONUŞMASI


BAŞKAN MURAT KAYA EPÇELER KONUŞMASI2990 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkan Kaya Epçeler ve Akkaya Köyünde ..”VİDEO” için 1 yorum

  1. İlhan KAÇAR dedi ki:

    Akkaya köyünün bir ferdi olarak köyüme ne yapıldığını merak ediyorum. Tam 3 dönemdir her yerel ve genel seçimlerde söz verildiği halde köyümüzün kanalizasyonu mu halledildi,suyu mu halledildi, dar olan yollarımız mı halledildi. Hangi yapılanlar yapılacak olanların taminatı anlayamıyorum. Hiç değilse bugüne kadar söz verdik yapamadık bundan sonra yapacağız deyin de gülünç duruma düşmeyin.Bugüne kadar defalarca verilen dilekçeler kaybediliyor açıkçası köylümüz uyutuluyor hala da uyutulmaya devam ediyor. Nasıl olsa hizmet vermesekte oylarını alırız diye düşünülüyor herhalde. Yeter artık deyin oy gücünüzü gösterin verilmeyen hizmetlerin hesabını sorma zamanı. Gerçi ben bu gerçekleri yazıyorum ama bu yorumu da yayınlayacağına da ihtimal vermiyorum. Bakalım yayınlayıp beni utandıracaklarmı.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle