Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Şubat 2014 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Köyler, Siyaset, Videolar

BAŞKAN KAYA BURHANİYE VE KULFALLAR KÖYÜNDE
Geyve AK Parti Belediye Başkan adayı Murat Kaya, “Ak Partinin KÖYDES projeleri ile Geyvenin köylerine hayat verdiğini belirterek, önümüzdeki süreçte yeni Büyükşehir kanunu ile bu yatırımların Geyve Belediyesi kanalı ile artarak devam edeceğini belirtti.

MUrat Kaya Kulfallar köyü ziyareti01Geyve Belediye Başkanı ve Ak Parti Geyve Belediye Başkan Adayı Murat Kaya köy gezilerinde vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor.

Geyve Ak Parti İlçe Yön. Kur. Üyeleri, Kadın Kolları Üyeleri ve Gençlik Kolları Üyelerinden oluşan grupla köy gezilerini sürdüren Murat Kaya, Burhaniye ve Kulfallar Köylerini ziyaret etti.

Başkan Murat Kaya; Göreve geldiğimizde yürüyemeyen kamyonlardan, Çöp toplayamayan belediyeden  bugünlere geldiğimizi, Geyve Belediyesi olarak Sakarya ilinde Doğalgaz ve Bağlantı yolu projesi ile 2. Büyük yatırımı aldıklarını belirtti.

Geyve Belediyesinin tarihinde görülmedik bir şekilde, milyarlarca lira ile satın alınan Kilitli parkenin fabrikası kurularak Geyve’nin her bölgesinin  örümcek ağı  Kilitli parke ile örüldüğünü kaydetti.

Başkan Kaya; siyasette, samimiyeti her zaman ilk sırada tuttuklarını asla yalan söylemediklerini, birilerinin söylediği gibi doğalgazı getireceğiz deyip unutmadıklarını, ne dediysek onları yerine getirdiklerini söyledi. Önümüzdeki yerel seçimler sonrası yeni Büyükşehir kanunu ile köylerimizin de Geyve Belediye hizmet ağına ekleneceğini kaydeden Başkan Kaya, Ak Parti döneminde KÖYDES projeleri ile köylerimizde yapılan içme suyu, alt yapı , üst yapı, kanalizasyon, kilitli parke ve Gölet projeleri ile köylerimizin yeniden doğduğunu ve  projelerin yeni dönemde de Geyve Belediyesi hizmetleri olarak devam edecektir, dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

 BAŞKAN MURAT KAYA KULFALLAR KONUŞMASI

 

BAŞKAN KAYA BURHANİYE KÖYÜ KONUŞMASI

4073 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkan Kaya; Ak Parti KÖYDES projeleriyle köylerimize hayat verdi için 1 yorum

  1. isme gerek yok dedi ki:

    BAŞKANIM ALLAH SİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN GEÇMİŞ DÖNEMLERDE SEÇİME YAKIN SADECE PARKELERİ BOYARLARDI SENİN YAPTIKLARININ % 10 NUNU YAPMADILAR BUNU HERKES BİLİYOR ALİFUATPAŞA – GEYVE BİRLEŞTİ BÜYÜYORUZ BERABER BAŞKANIM BİZİ PARÇALAYAMICAKLAR YALANLARA DOYDU BU MİLLET HERKES ARTIK HERŞEYİ BİLİYOR ARKANDAYIZ BAŞKAN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle