Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Haziran 2013 | Alt Haberler, Sakarya, Yaşam

BAŞKAN DİŞLİ KIZINI EVLENDİRDİ

süleyman dişli kızını evlendirdiAdapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve Fatma Dişli’nin kızı Eslem ile Hatice ve Abdullah Dayıoğlu çiftinin oğulları Azmi, Arifiye’de yapılan düğün töreni ile dünya evine girdi. Genç çiftin nikahlarını ise Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu kıydı. 
Eslem Dişli ile Azmi Dayıoğlu çiftinin düğününe Sakarya Valisi Mustafa Büyük, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Şaban Dişli ile Hasan Ali Çelik, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Kaymakamı İsmail Gündüz, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Söğütlü Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Dokurcun Belediye Başkanı Ruhi Yılmaz, Sinanoğlu Belediye Başkanı Hüseyin Sevinç, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Limandere Belediye Başkanı Hüdaverdi Ağun, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Türk-İş Genel Mali Sekreteri ve Demiryol-İş Sendikası Genel Başkanı Ergün Atalay, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Mahmut Kösemusul ile Dişli ve Dayıoğlu ailelerinin yakın dostları ve sevenleri katıldı.

Davete katılanlarla tek tek ilgilenen Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve eşi Fatma Dişli, gelen tebrikleri kabul etti. Eslem ile Azmi Dayıoğlu çiftinin nikâhlarını Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu kıydı. Çiftin nikah şahitliğini ise AK parti Milletvekili Şaban Dişli, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Söğütlü Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan ile SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul yaptı. Mutlulukları gözlerinden okunan Eslem ve Azmi Dayıoğlu çiftini bu mutlu günlerinde yakın arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Çok sayıda belediye başkanının katıldığı düğün töreninde Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, davetlilerle tek tek ilgilendi.

 

3960 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle