Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Eylül 2013 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Sakarya, Siyaset

AK Parti İlçe Başkanları ve İlçe Belediye Başkanları Toplantısı 

erdogan_universite_gencligi_bu_pankarti_aciyor_izle13795133020_h1075563Başbakan Erdoğan İlçelerin Belediye Başkanlarına seslendi.

”YA DEVAM EDECEĞİZ YADA BAYRAĞI KARDEŞİMİZE TESLİM EDECEĞİZ

AK Parti ilçe başkanlarıyla belediye başkanlarını Ankara’da toplayan Başbakan Erdoğan seçim öncesi İlçe Belediye Başkanlarına önemli mesajlar verdi.

İlimizde bulunan AK Partili Bütün İlçe Belediye Başkanları ile Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’da  toplantıya katıldı.

fotoğraf

Erdoğan toplantıda yaptığı konuşmada İlçe Belediye Başkanlarına önemli mesajlarda verdi,Erdoğan,”Millete hizmet yolunda, biz küsmek, darılmayı hiç tanımadık. Teşkilat olarak bir olarak birlikte olacak hep beraber AK Parti olmaya devam edeceğiz. İl İlçe başkanları, meclis üyeleri ve teşkilatla bir olacağız, birlikte olacağız ve diri olacağız. Hep birlikte Ak Parti olacağız.

Bugüne kadar böyle geldik, bundan sonra da böyle gideceğiz. Partimizi kurduğumuz andan itibaren birkaç istisna dışında hep şunu gördük. Aday arkadaşlarımız açıklandıktan görevdeki arkadaşımız son ana kadar bir kardeşlik havası içinde çalışmasını sürdürdü. Önümüzdeki seçimlere de böyle bir hava ve iklimle gideceğiz. Milletin bize verdiği süreyi son ana kadar anlımızın akı ile tamamlayacağız, ya devam edeceğiz ya da bayrağı kardeşimize teslim edeceğiz. Mart ayında bir kez daha tarih yapacak, tarih yazacağız. Bundan önceki seçim ve referandumlar çok önemli idi, Mart 2014 seçimleri çok daha önemlidir.

SANDIK NAMUS YERİDİR

Sandık milletin özgür ifadesini ortaya koyma yeridir. Sandık namus yeridir. Herkes hesabını sandıkta verecektir. Bu seçimlere böyle bir ruh ve şuurla hazırlanacağız. Milletin söylediğini söylemek istediğini o gün özgürce söylemesini sağlayacağız.

bş-o-624x360

TEVAZU EN BÜYÜK ONURDUR
Bizim partimizin en büyük farkı da, bugüne kadar millete tepeden inmeci, tepeden bakmacı yaklaşımlar milletten asla rağbet görmedi. Benim bir tavsiyem var. Tevazu en büyük onurdur. Alalım hanımları yanımıza kapı kapı dolaşalım. Şu 6.5 ay muhabbet tevazu zemininde bize çok şey kazandırır. Biz muhalefet partilerinin başarılı olduğu yerlerle ilgili yaptığımız araştırmalarda halkla ilişkileri çok iyi sonucu çıkıyor. Benim kardeşlerim AK Partili belediye başkanı kardeşlerim bunu yapamazlarmı, Hani biz tevazuda toprak gibi olacaktık, Cömertlikte akarsu gibi olmamız lazım. Bunu çok iyi bir noktaya getirmemiz lazım. 30 vilayette büyükşehir belediyesi seçimi yapılacak. bu da Türkiye’deki seçmenin yüzde 75′ini temsil ediyor. 30 vilayetteki başarı bizim Türkiye genelindeki oy oranımızı tırmandıracak.

bş-s

“BALDIRAN ZEHRİ İÇTİK, TAŞI BÖĞRÜMÜZE BASTIK”

Üniversite kapılarında başörtüleri başlarından çekilip alınan kızların olduğunu kaydeden Başbakan Erdoğan, kızların hüngür hüngür ağladığını belirterek, “Bunu nereye koyacaksınız” diye sordu. Erdoğan, “Bu bir temel hak ve özgürlük değil miydi ama biz baldıran zehri içtik, taşı böğrümüze bastık. İktidar olmamıza rağmen ülkemizde gerginlik olmasın diye hep sabrettik, sabrettik ve sabrettik. Ama biz bugüne kadar bir başı açık kardeşimize kalkıp da ‘sen niye böyle geziyorsun’ demedik. Böyle bir hakkımız bizim yok. Hepsinin güvencesi biziz. Bizim bütün derdimiz başı açık, başı kapalı, tüm kardeşlerimiz el ele dolaşsın, omuz omuza dolaşsın ve işte AK Parti çatısı başörtülüsüyle başı açığıyla bunun en güzel örneğini vermiştir. Bu partide böyle bir dert yok” dedi.

fotoğraf (2)

 

1616 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle