Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Ocak 2012 | Eğitim, Gündem, Köyler, Manşet

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İrfan KARAÇAYIR ve Müdür Yardımcısı Resül Nasır GÜNBİLEK Bağlarbaşı Köyü’nde açılan Çeyiz Ürünleri Hazırlama Kursunu ziyaret ettiler.

Kursta yapılan çalışmalar yerinde görülerek, kursiyerlerin istekleri dinlendi. Kursiyerler, kurs bitiminde Yukarı Bağlarbaşı Köyü’nde Geyve Merkezde yapılacak sergiden sonra Köy Sergisi açmak istediklerini söyledi.

Yukarı Bağlarbaşı Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Cemalettin DİNÇER Halk Eğitimi Merkezi idarecilerine çay ikramında bulundu. 20 yıl aradan sonra köylerinde kurs açılmasının mutluluğunu yaşadıklarını, bu tür sosyal faaliyetleri köylerinde devam ettirmek istediklerini söyledi. Yukarı Bağlarbaşı Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Cemalettin DİNÇER ile köylerinde açılabilecek diğer kurslar ile ilgili görüşmeler yapıldı. İlk etapta Alan taraması sonucunda tespit ettikleri okuma yazma bilmeyen 7 bayan kursiyer için okuma yazma 1.kademe kursunun açılması kararı alındı. Kursiyer ile Rehberlik toplantısı yapılarak kurs günleri ve saati kararlaştırıldı. Dernek Başkanı Dinçer, açılması planlanan diğer kurslar ile ilgili çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İrfan KARAÇAYIR ise, işbirliği içinde kurslar açmaktan son derece memnun olduğunu söyledi.

2102 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Bağlarbaşı Köyü’ne Ziyaret için 3 Yorum

  1. ömer yusuf dedi ki:

    Sayın Halk Eğitim Merkezi Müdürüne Çok Teşekkür ederiz. Gerçekten geldiği günden beri çok değerli çalışmalara imza attı. Hem binası olmamasına rağmen bir çok kurs açılıyor. Bir geyveli olarak kendisine teşekkür ediyorum.

  2. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    HEM yardımcısı Resül GÜNBİLEK’E teşekkür ederiz.Sizler yetişkin insanların yetişmesinde usta öğreticilere gereken desteği veriyosunuz.Çalışmalarınızla tüm geyvenin gelişmesinde çok başarılı bir nesil yetişiyor.Ev sahipliği yaparak ağırlayan Cemalettin DİNÇEREDE AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ.Sizler topluma örneksiniz.Tüm emekli eğitmenlerin sizler gibi sosyal faliyetlere katılmalarıdır.Sizlerin çalışmalarınızı her zaman medya haberde görmek istiyorum.Çevreye duyarlı olarak Kalkındırma ve güzelleştirme derneğinin sizin sayenizde diğer köylerede etki edeceğine inanıyorum.Bizler tüm duyarlı insanların yanında olduğumuzu hissettirelim.Tüm duyarlı insanlara selam ve her iş gönlünüze göre olsun.EN DERİN SAYGILARIMLA.

  3. Cemalettin Dinçer dedi ki:

    HEM’ne,değerli basınımıza köyümüz halkı adına çok teşekkür ederiz.Adnan kardeşime de yorumu için teşekkürler.Eğitimciler olarak iyi işlerde çorbada tuzumuzun olması mutlu ediyor.Sevgi,saygı ve selamlar.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle