Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Aralık 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Videolar, Yaşam

MACERACI BİLECİK TEYDİ..

maceracı bilecik çekimleri

AYVA

Namı Diyar Geyve Ayvası

Bizim Ayvamız….

Osmaneli Reklamını yaptı

Biz Seyrediyoruz..

Yaklaşık 12 yıldır yollarda olan ”Maceracı” geçen hafta da Bilecik’teydi. Maceracı Murat Yeni ve ekibi 30 Bilecik’in kültürünü, doğal güzelliklerini, Bilecik’i Bilecik yapan değerleri merkez ve ilçeleri gezip, çekim yaparak anlattı. Osmaneli’nde tarihi maketler yapan ustayla, Pazaryeri Kınık’ta çömlekçileriyle, Bozüyük’te pazarcı esnafı ve halkla, Yeniköy’ de kiraz toplayanlarla yaptıkları programdan sonra Bilecik merkezde çekimlerine devam etti. Merkezde Şey Edebali’yi gezip, Pelitözü Göleti’nde Bilecik’in yemek kültürünü tanıttı.

HER ŞEY GÜZELDİ TA Kİ İŞ AYVA’YA GELİNCEYE KADAR…

Bilecik’te gezinirken adeta tarihi yeniden yaşatan Murat Yeni ile Maceracı ekibi Osmaneli çekimlerine geldiğinde bizim meşhur Ayvamız ile öyle karşılandı ki kıskanmamak mümkün değildi.

Bizim yapmamız gerekeni Osmaneli ilçesinde bir girişimci, bizim içimizi okuyarak o kadar güzel bir şekil de gerçekleştirmiş ki , sanki Ayva Geyve’nin meyve’sı değil de Osmaneli’ne has bir meyve diyecek noktaya geliyorsunuz.

Osmanlı’nın çok önemli bir parçası olan Bilecik ilini bir kez de Maceracı farkı ile izlemek, bu unutulmayacak yolculukta birlikte olmak istiyorsanız, “Maceracı”nın BİLECİK çekimlerini ve özellikle 41. Dakikadan sonra yayınlanan Ayva ve ürünlerinin tanıtıldığı Osmaneli tanıtım çekimlerini  muhakkak izleyin…

 

4076 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle