Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Mart 2014 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

Aykut Yurt, Güven Tazeledi.

aykut yurt güven tazeledi18Geyve Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Derneği’nin 19. olağan kurul toplantısı yapıldı. 

Geyve şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Derneği’nin 19. olağan kurul toplantısı; Geyve Kaymakamlık Kültür Merkezi ve Öğretmenevi Konferans Salonu’nda yapıldı.

Açılış, divan teşekkülü saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra toplantıya geçildi.

Geyve Kaymakamlık Kültür Merkezi ve Öğretmenevi Konferans Salonu’nda yapılan 19. kurul toplantısına; Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği başkanı Hasan Alişan, Geyve Özel İdare Müdürü Resül Şenel, Alifuatpaşa kefalet kooperatifi başkanı Duray Ölmez, Alifuatpaşa esnaf odası başkanı Muzaffer Cengiz, Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Pınar, Geyve esnaf odaları başkanı İsmail Bulur, MHP Geyve Belediye başkan Adayı Mehmet Kır, MHP Geyve ilçe başkanı Cemalettin Dinçer, yönetim kurul üyeleri ile 250 üye iştirak etti.

 Divan başkanlığına Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği başkanı Hasan Alişan, Divan Başkan Yardımcılığına Birlik Başkan Vekili Muhittin Kılıç, Divan kâtipliğine Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akdardağan,  Divan 2. Kâtipliğine Rıdvan Şahin Pamukova Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı seçildi.

 Toplantıda bir konuşma yapan Alişan: “Tarihin en zor dönemini yaşayan esnaf ve sanatkâr kesiminin sorunları bazen göz ardı edilmek isteniyor. Yaşanan sıkıntılar rağmen bu ülkede halen başka konuların gündemde olduğu da herkes tarafından biliniyor.

 

Bıkmadan ve usanmadan esnaf ve sanatkârın sıkıntılarını her platformda dile getireceğiz. Hükümete ve devlete en büyük desteği ödediği primler ve vergiler ile sunan esnaf kesiminin sorunları ve sorunlarının çözüm reçetesi ortadadır.

 Hükümetten ve siyasilerden reçeteyi dikkate alarak incelemelerini ve somut adımlar atmalarını bekliyoruz. Piyasanın deyim yerinde ise yangın yeri gibi, insanların geçim derdinden başka bir düşüncesinin olmadığını görüyoruz.”dedi.

Mikrofona gelen Yurt: “Alakası olmayan kişilerin ilgili makamlara şikâyetleri bildirilmiş ve gerekli takibe alınmıştır. Yönetim kurulu üyesi olarak sorunları kendi sorunlarımız bilerek en hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmış odamız adına kayıtlı bulunan kurtarıcımız gece-gündüz demeden üyelerimize ve ilçe halkımızın hizmetine sunulmuştur. Yakın zamanda odamıza kazandırmış olduğumuz yeni hizmet binamızda değerli üyelerimize hizmet vermekten onur duyacağız. Üyelerimizin bizlere vermiş olduğu destekle yepyeni bir dönemde çalışmalarımıza hız vereceğiz. Bu duygu ve düşünceler içerisinde yapmış olduğumuz kongremizin hayırlara vesile olmasını diler, iştirak eden herkese yönetim kurulu adına, en derin saygı ve sevgilerimi sunarım.” dedi.

  Geyve şoförler ve otomobilciler esnaf odası listesi ise şöyle:

Yönetim kurulu asil:

1- Aykut Yurt(Başkan)

2- Hüseyin Öztekin,

3- Zeki Özer,

4- Fikret Tıngır,

5- İlyas Avcı,

6- Arif Kara,

7- Mehmet Ünbalır.

Yönetim Kurulu Yedek:

1- Hikmet Kayakan,

2- Can Oktay Yıldırım,

3- Hüseyin Taş,

4- Davut Borazan,

5- Ersin Akgül,

6- Hasan Bostancı,

7-Ertan Baş.

Denetim Kurulu Asil:

1- Osman Genç,

2- Cihat Tunç,

3- Aydın Toklu.

Denetim Kurulu yedek:

1- Orhan Öztürk,

2- Musa Güneş,

3- Üzeyir Aral.

Mustafa Hamdullah ERGİN

2241 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle