Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Şubat 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve

AVRUPA FIRSATLARI GEYVE’DEYDİ!

734531_464496423621922_321718199_nEurodesk Temas Noktası olan Gençlik Merkezimiz, ilçe bilgilendirme toplantılarına devam ediyor. Geyve Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen Gençlik Projeleri Bilgilendirme Toplantısı ile, Geyve gençliğine Avrupa Fırsatlarını anlatıldı.

Gençlik Programı
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı(Türk Ulusal Ajansı) tarafından yürütülen Gençlik Programı hakkında bilgilendirmenin yapıldığı toplantıda gençlere; Gençlik Değişimi ve Avrupa Gönüllü Hizmeti konusunda bilgi paylaşımı yapıldı.

Uygulama yapıldı!

Geyve Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen etkinlikte, toplantıya katılan gençlerle sadece bilgi paylaşımı değil aynı zamanda proje yazma çalışması da yapıldı. Belirli temalar altında fikirlerini projelendirmelerini isteyen Eurodesk Ekibi, toplantı finalinde gençlerden projelerini sunmalarını istedi.

Gençlere Açık Davet!
Bilgilendirme toplantısında hazır bulunan Sakarya Gençlik Merkezi Müdürü Ali İhsan Çokan ve Geyve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yusuf Yıldız, yıl boyunca Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yerelde ve ulusalda gerçekleştirilen gençlik ve spor faaliyetlerine tüm geyve gençliğini davet etti.

“Gençlerin Sosyal Projelerde Yer Almasını İstiyoruz!”
Geyve Anadolu Lisesi Müdürü Fatma Sancaklı; “Gençlerin sadece derslerde değil sosyal hayatta da başarılı bireyler olmalırını istiyoru.z Bu nedenle öğrencilerimiz için gençlik projeleri çok önemli.” Diyerek öğrencilerini gençlik faaliyetlerine yönlendirdiklerinin altını çizdi. Geyve Anadolu Lisesi İngilizce öğretmeni Esra Yalçın ise öğrencilerin farklı kültürleri tanıması ve kişisel gelişimleri açısından gençlik projelerinin önemli bir araç olduğunu vurguladı ve Türk Ulusal Ajansı’na gençlik alanındaki projelerini öğrencilerle birlikte sunacaklarını belirtti.

1592 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle