Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Kasım 2012 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet

Cumhuriyet  Meydanı  Asfaltlandı…

 

Geyve İlçesinde, yapılan asfaltlama çalışmalarının bir bölümü olan ‘Cumhuriyet Meydanı’ asfaltlandı.

Cumhuriyet Meydanının asfaltlanmasını vatandaşlar baştan sona meraklı gözlerle izledi.

Çalışmalar sonunda düzgün bir görüntüye kavuşan meydanın ve çalışmaların tamamlandığını, yolların çizgilenmesinin de bir an önce yapılması vatandaşlarca ortak dilek olarak açıklandı.

Çalışmaların bir bölümünü izleyen Belediye Başkanı Murat Kaya, çalışmalarda sona yaklaşıldığını ve yaya kaldırımları ile ilgili ihalenin de yapıldığını, verdikleri sözleri bir bir yerine getirdiğini açıkladı.

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

 

 

1701 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor.. için 1 yorum

  1. Adnan DİNÇER dedi ki:

    İŞTE belediyecilik ve işte hizmet.Yapılanlar bir bir orta çıktığında takdirlerini belirtmektedir.Hizmet zaman ve özveri işdir.Aşamalar zaman alır ve sabır ister.Meyvesini aldıkça takdir ve şükür ister.Başkanıma teşekkürler.Doğal gaz temizlik,yol ulaşım,binada huzurla yaşanacak bir mekandır.Başkan bunların hepsini yapmaya azmetti ve yaptı.En büyük sorunumuz alt yapı kanalizasyon.Onada sıra gelecek.onun için bir döneme daha ihtiyaç var.Oda olacak.ŞİMDİDEN ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle